iPhone 6 Ekranı Kırıldı

GSM iletişimden sapmayın hatta telefonunuzun tamir videosunu bile YouTube'a koyuyorlar çok güvenilir bir marka 3 yıldır GSM iletişimden şaşmam.

Yolun ortasında falan tablet düşürene pek denk gelmedim şahsen, telefon düşürmek daha olası.

Ev içerisinden bahsettim. Fakat dışarıda da telefonum olsa düşüreceğimi zannetmiyorum başkası kasıtlı çarpmadığı sürece.

Bence siz yine de bölgenizdeki firmalarla görüşün, bir sorun olduğunda birebir muhatap bulmak daha elverişli ve güvenilir olur. Bir de oradaki fiyatlara bakın derim.
Ciddi manada söylüyorum, düzgün bir firma olsa ben de bu kadar rezillik çekip uğraşmak istemem ama kaliteli bir yer olsun istiyorum.
GSM iletişimden sapmayın hatta telefonunuzun tamir videosunu bile YouTube'a koyuyorlar çok güvenilir bir marka 3 yıldır GSM iletişimden şaşmam.
Peki taktıkları ekran dedikleri gibi orijinal mi? Diğer arkadaşlar pek öyle demiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…