iPhone 6 Fiyatı Ne Zaman Düşer?

Ben iPhone 6 almayı düşünüyorum. Ağustos ayına kadar kaç TL düşer? Şu anda 2100 TL.

Bence o kadar yüksek bir düşüş bekleme çünkü İPhone 5s bile yıllar sonra büyük indirimlerle anca 1300-1500 arasına düştü büyük indirimleri bekle derim ama çok büyük bir indirim olacağını sanmıyorum

Eğer yurt dışında akraban varsa getirttirirsen bi 200-250 TL aşağısına alabilirsin ama şu anda hem Euro hem Amerikan Doları çok yüksek düşmesini bekle....

Aliexpress'de 16GB'lığı 250 USD'ye falan düşüyor. Yurtdışında yaşayan bir tanıdığın varsa ona söyleyebilirsin, gelirken getirir. Onun dışında Türkiye'de fiyatlar pek düşmüyor. Bahane belli "Dolar yükseldi!" hep aynı terane...

Aliexpress'de 16GB'lığı 250 USD'ye falan düşüyor. Yurtdışında yaşayan bir tanıdığın varsa ona söyleyebilirsin, gelirken getirir. Onun dışında Türkiye'de fiyatlar pek düşmüyor. Bahane belli "Dolar yükseldi!" hep aynı terane...

Gümrük yasaları gereği Aliexpress veya benzeri sitelerden verilen Sim Kart yuvalı tüm cihazların getirimi yasaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı