iPhone 6 İçin En Hızlı iOS Sürümü

serdar611

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk kez deneyeceğim fakat iOS 11 benim telefonuma yaramadı.
Model: iPhone 6 A1586
Sizce iOS 9.3 iyi midir, önerilerinizi bekliyorum.

11.3 Güncellemesini denediniz mi? Telefon gerçekten düzelmiş görünüyor. Ben şahsen beğendim. Onun dışında 10.3'ü çok beğenmiştim. Ancak 10.3'ün üzerinden çok fazla zaman geçtiği için şu an farkını pek hissedemedim.

11.3 Güncellemesini denediniz mi? Telefon gerçekten düzelmiş görünüyor. Ben şahsen beğendim. Onun dışında 10.3'ü çok beğenmiştim. Ancak 10.3'ün üzerinden çok fazla zaman geçtiği için şu an farkını pek hissedemedim.
Hayır denemedim. Bana nasıl yapabileceğimi anlatabilir misiniz ?

Geriye nasıl döneceksiniz ki? iPhone 6 için en kararlı sürümler iOS 8 ve 9'du. Ancak birçok özellik eksik onlarda da. Zaten iOS sürümü değişse de uygulamalar güncellendiğinden uygulamaları kullanırken cihazda yine yavaşlık hissedilecektir.

Geriye nasıl döneceksiniz ki? iPhone 6 için en kararlı sürümler iOS 8 ve 9'du. Ancak birçok özellik eksik onlarda da. Zaten iOS sürümü değişse de uygulamalar güncellendiğinden uygulamaları kullanırken cihazda yine yavaşlık hissedilecektir.
Öneriniz en yeni çıkana güncellemem mi ?

İphone 7 için 10.3.3 kullanıyorum ve uygulama desteği kesilene kadar da kullanmaya devam edeceğim.İos 10,11'e göre çok daha stabil bir sürüm bence.

Her ne kadar iOS 8 veya 9 güzel ve hızlı olsalar da geriye dönüş mümkün değil. Zaten iOS 11'de olduğunuzdan iOS 11.3'e geçmenizi tavsiye ederim. iPhone 5s kullandığım halde 11.2.6'dan daha iyi çalıştığını görebiliyorum.

Bende iPhone 6 kullanıcısyım. 11.4 güncel sürümde şarj emiliyor resmen ve performans kaybım var.
Apple, İOS 12 ile beraber eski model iPhone telefonların performansının artacağını belirtti ;
af90f2dc43555aa4398c50bf8c27640e22d8861d.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı