iPhone 6 kapandıktan sonra geri açılmıyor

utkucfb

Decapat
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Telefonumun şarjı bitti şarja taktım ve açılmıyor şarj oluyor olarak gösteriyor ama bütün tuşlara birlikte basıyorum açılmıyor. Bunun çözümünü bilen var mıdır aranızda? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Telefonumun şarjı bitti şarja taktım ve açılmıyor şarj oluyor olarak gösteriyor ama bütün tuşlara birlikte basıyorum açılmıyor. Bunun çözümünü bilen var mıdır aranızda? Şimdiden teşekkürler.
Bekle 30-40 dk sonra açılır. Bende de aynısı oluyor.

Bekle 30-40 dk sonra açılır. Bende de aynısı oluyor.
Başkan saat gece 3 sularında telefon şarjı bitti ve sabahtan beri şarjda takılı ama açılmıyor.Yaklaşık 10 saat rahatlıkla olmuştur.
Benim ki tamamen bitince taktıktan en fazla 5 dakika sonra kendiliğinden açılıyor biz açamıyoruz diye biliyorum.
başkan saatlerdir şarjda fakat açılmıyor

Başkan saat gece 3 sularında telefon şarjı bitti ve sabahtan beri şarjda takılı ama açılmıyor. Yaklaşık 10 saat rahatlıkla olmuştur.

Başka bir şarj aletine tak misafirliğe gittiğimizde çoğun kulaklığını şarj eden kabloyu hızlı şarj başlığına taktım telefon sabaha kadar açılmamıştı kendi şarjıma taktığımda çözüldü sorunum dene öyle bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı