iPhone 6 mı iPhone 6 plus mı ?

chinny25

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

5 gün içinde Xperia Z2 telefonumu verip, yerine iphone almayı düşünüyorum. Başlıkta da olduğu gibi sizce hangisi alınmalı. Bütçe önemli değil, büyüklük de öyle. Sadece bilmek istediğim biri diğerinden üstün müdür? Sizlerin cevaplarınıza, tecrübelerinize göre hareket edeceğimi biliniz.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 6+ modelinin iki avantajı var.

1) Daha uzun pil ömrü.
2) Kamerasında ois var.

Bence sırf 6'sı çünkü göze batmıyor. Zaten hızlı ama unutma ki telefonu aldıktan sonra keşke bunu alsaydım deme. İçinden hangisi geçiyorsa onu al.

Kardeşim 5s hızlı 6'nın tasarımını pek beğenmedim, hem daha az para çıkar cebinden seneye 7 çıkar. Çok bariz bir özellik yoksa en üst modeli alma. 5'ten önce 32 bitti, 5s 64 bit mesela.

İphone 6 çok güzel, kibar duruyor. Fakat 6plus bana çok kaba geldi, galaxy note 3-4 çok daha şık, tabi tercih meselesi. Senin yerinde olsam ve ekran boyutu da yeterli ise iphone 6 alırdım.

İphone 6 plus çok büyük, Iphone 6 bence daha iyi. Ne küçük ne de büyük. Ben iphone 6'yı tercih ederim.

iPhone 6 Plus'ı iPhone 6'dan ayıran özellikler:
5.5 inch, 401 ppi, 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü ekran
Optik görüntü stabilizasyonu
Batarya süresi.

Öncelikle iPhone 6 Plus kullanıyorum. Ve 5.5 inch ekran ilk başta büyük gelsede şimdi alıştığımı söyleyebilirim. Ancak telefonu nasıl kullandığını söylersen, hangisini tercih edeceğin konusunda yardım edebiliriz. Sürekli video izlerim, oyun oynarım, fotoğraf çekerim, diyorsan, yani telefonun her şeyinden faydalanırım diyorsan iPhone 6 Plus tavsiyemdir. Özellikle batarya süresinin de beklentilerimin üstünde çıktığını da söyleyeyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı