iPhone 6 ne kadar götürür?

iPhone 6 1 sene daha kullanılır. Wp ve Instagram gibi uygulamalar desteği kesmeye başladı eski serilerin çoğuna zaten bu devirde en kötü iPhone 7 alınmalı iOS tarafında oda bütçe çok düşük olursa eğer.

Facebook kesti mesela.

Destekten kastım yazılım güncellemeleri değil. Hücresel veri bağlantısı hat bağlantısı. Bazı uygulamaların çalışmaması gibi.

Arkadaşlar kuzenimde iPhone 6 var kaç sene götürür?

Hocam ben iPhone 6 kullanıyorum, ve artık gerçekten bitti diyebilirim hocam iPhone 6 için, çoğu uygulamanın güncelleme desteği bitti, Twitter Netflix ve neredeyse bütün Google uygulamaları yüklenmiyor artık iPhone 6 ya, iPhone 6 yerine iPhone 7 falan almanız çok çok çok çok çok daha fazla mantıklı olacaktır.

Hiç. Sıfırlarsanız vs. WhatsApp bile indiremiyorsunuz.

Yanlış bilgi vermeyin whatshapp kullanılabiliyor.

Eşek kadar sıfırlarsanız yazıyor. Eski kullanıcılar kullanmaya devam ediyor ama güncelleme almıyor. Eğer telefonunuzu yedekleme yapmadan sıfırladınız ve sıfırdan kuracaksanız geçmiş olsun.

Alakası yok whatshapp şu anda iOS 12 istiyor ve iPhone 6'lar maximum iOS 12.5.5 aldı, yani eğer yeni bir iCloud hesabı açarsanızda gene indirebileceksiniz ve de telefonu sıfırladığınızda App Store'daki uygulamaların yanındaki bulut işareti kaybolmuyor, gidin bir eşşek gibi internette araştırın.

@Dakikabey sende iPhone 6 var sıfırla yedekleme kullanmayı dene test et bakalım.

Bal gibide kullanılır u arada iPhone kullanmıyosun galiba diyorum ki yeni bir iCloud hesabı açsan bile daha önce whatshappı yüklememiş olsan bile indirebilirsin kullanabilirsin diyorum ki bende kullandığım için telefonu sıfırladığım zaman da gene kullanabilirim whatsahppı sen nerenden dinliyosun okuyosun hem bunun yedeklememeyle bir alakası yok.

Geri
Yukarı