iPhone 6 Ömrü Ne Kadar?

Daha fazla  
Kamera çok önemli değil 2 tane hafif oyun oynarım. Alırsam 32 GB alacağım. iOS 12'ye kadar güncellesem 3 yıl kasmadan götürür mü? Haziranda alacağım. En son seçenek olarak iPhone SE duşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence iPhone 6 alınabilecek bir cihaz hala. Yani belirttiğin şekilde kullanıcak ve belli bir süre güncel olsun dersen ve bütçemde bu kadar dersen alabilirsin. Bildiğim kadarıyla günümüzde Apple şu an iPhone 5 cihazdan desteğini çekti sadece. Yani güncelleme almaya devam edicektir. Şahsi fikrim iPhone 6 almalısın.

iPhone 6 almanızı önermem. 1 GB RAM artık yetersiz kalıyor. Arkadaşım kullanıyor ve kasmalar yavaş yavaş başlamış durumda.

Hocam bence de artık alınmaya değmeyecek bir cihaz konumunda iPhone 6. Ne kadar büyük ekranın avantajlarını getirse de yazılımsal açıdan elinde sonunda desteği duracak ve bu da o cihazın kullanım ömrünü kısaltacaktır. Eğer uzun kullanmak ve hız için alacaksanız iPhone SE ama ben büyük ekran istiyorum bu devirde 4" telefon kullanılmaz diyorsanız iPhone 6 öneririm. Tabi benim de uzun araştırmalar sonucunda temmuz gibi almayı düşündüğüm cihaz iPhone SE'dir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı