iPhone 6 ne zaman piyasaya çıkacak?

• Konuyu başlatan Azyer_Cokisyapar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
A

Azyer_Cokisyapar

Ziyaretçi
Merhaba. Apple'nın yeni modeli olan iPhone 6 ne zaman piyasaya çıkacak? Teknik özellikleri neler olur? Fiyatı 3000'i geçer mi? Ekran boyutu ne olur? Fikirleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı Gorilla Glass Yerine kendi ürettikleri ekranı kullanacaklar ve Gorilla Glass'tan çok sağlam olacak. Boyutu 5.5 inç civarında gördüm ( Doğru veya yanlış bilmiyorum). Fiyatı İphone 5s'den en az bi 300-400 tl farkla satılır. 1 Gb DDR3 Ram olacakmış galiba. Ağustos ayı gibi piyasaya çıkabilirmiş.

Bildiğim kadarıyla ağustos ayında piyasaya çıkacak. Fiyatı sanırım 3000 tl olmaz ama ekran boyutu daha büyük olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
5S Gibi 64- bit işlemci olacağını okumuştum . Kamerasının daha kaliteli bir lens ve 10+ Mp gelecek büyük ihtimal . 5.5 ve onun Mini modeli 4.7 İnchlik 2 model halinde piyasaya sürülebilir . Gene İlk giriş fiyatı 3.000 TL 'ye yakın olacaktır tahminimce .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı