iPhone 6 orijinal yedek parça

MARTCHEBA

Centipat
Daha fazla  
Kullanmadığım bozuk iPhone 6 telefon var ama ekranı kırık kullanılmaz halde ve Home tuşu çalışmıyor. İphonun orijinal parçalarını satan bir yer biliyor musunuz? Aradım ama bulamadım.

Orijinalden çok çıkma parça bulabilirsin diye düşünüyorum. Orijinal sıfır parça bulabileceğini zannetmiyorum. Kaliteli yan sanayi parça alıp kullanabilirsin eğer 2. telefon olarak kullanacaksan.

O yaşta bir cihaza anca çıkma orijinal parça edinebilirsiniz ya da yenilenmiş vs gibi görünüyor keza orijinal parçayı edinseniz bile asla değmeyecek fiyatlara olacaktır. Eğer cihazı birisine vermek için ayarlıyorsanız duruma göre çıkma parçalara veya yan sanayi parçalara yönelebilirsiniz (bu arada dipnot geçmek gerekirse eğer kendiniz bu tamiri gerçekleştirecek veya Apple sağlayıcısı dışında bir serviste gerçekleştirecekseniz Home butonunun parmak izi okuma özelliğine erişemeyeceksiniz maalesef ve Apple'a da yaptırmak gereksiz maliyetli olacaktır böyle bir şeyden uzak durun).

O yaşta bir cihaza anca çıkma orijinal parça edinebilirsiniz ya da yenilenmiş vs gibi görünüyor keza orijinal parçayı edinseniz bile asla değmeyecek fiyatlara olacaktır. Eğer cihazı birisine vermek için ayarlıyorsanız duruma göre çıkma parçalara veya yan sanayi parçalara yönelebilirsiniz (bu arada dipnot geçmek gerekirse eğer kendiniz bu tamiri gerçekleştirecek veya Apple sağlayıcısı dışında bir serviste gerçekleştirecekseniz Home butonunun parmak izi okuma özelliğine erişemeyeceksiniz maalesef ve Apple'a da yaptırmak gereksiz maliyetli olacaktır böyle bir şeyden uzak durun).

Kesinlikle, birkaç ay önce iPhone 7 ekranı için 2500TL gibi bir fiyat vermişlerdi. Telefonun 2. el piyasası da 2500TL-3000TL arasıydı. Apple'da eski ürün yaptırmak 2. el satın almadan pahalı olabiliyor.

Kullanmadığım bozuk iPhone 6 telefon var ama ekranı kırık kullanılmaz halde ve Home tuşu çalışmıyor. İphonun orijinal parçalarını satan bir yer biliyor musunuz? Aradım ama bulamadım.
Yaptırmaya degecegini sanmıyorum. Hem pahali olur hem adam akilli parca bulmaniz zor olur.

Parçaları satanları bulabilirsiniz ama benim size tavsiyem o telefona masraf edeceğinize yedek parça olarak satmanız daha mantıklı olacaktır.

Peki orijinale yakın ekranı nereden bulabilirim ve güvendiğiniz bir yer var mı?
Açıkçası internet üzerindeki en uygun fiyatlı ilana gitmenizi öneririm, halen üretimi yapılan yan sanayi IPS paneller üzerinde çok büyük bir fark olmayacaktır, iPhone 6 zaten tek başına 9 yıllık bir cihaz.

Geri
Yukarı