iPhone 6 Plus şarj oluyor gösteriyor ama şarj olmuyor

Furkan bjk

Hectopat
Daha fazla  
Yukarıda yazdığı gibi.
Normalde bizim okulda telefoları vermemek yasak ama ben vermedim telefonu derslerde kapatıyordum teneffüslerde açıyordum hiç sorun yoktu. Son ders çok uykum geldi diye uyumustum telefon cebimdeydi (çok isinmisti cebimde) ne olduysa uyandığımda şarjı kapatmadan 49 olan şarj nedense 10'du ve birkaç kere kapattım belki sistem yanlış gosteriyordur diye ama yine düzelmedi. Tam tersine 6 ya düştü ve pil sağlığını göstermiyordu sürekli oraya girdiğimde yeniden başlıyordu. Sorunu nedir?

Bilgisayardan 3uTools ile crashlara baktiğimda pil sağlığı okunamiyor gibi bir şey yaziyordu.

Yardım edin bir telefoncu şarj entgeresindendir dedi diğeri bataryadandir dedi ben bataryayı seçiyorum ama sebebi telefonu şarjdan çıkarınca direk kapanıyor eğer entegreden olsa herhalde acilmazdi değil mi?

Son düzenleme:
İşini düzgün yapan bir telefoncuya gösterin.

Gösterdim batarya dedi güçlendirilmiş bir batarya taktı şu an iyi de Wi-Fi'de bir sıkıntı var bataryayı değiştirmeden önce de oluyordu halan da oluyor ne olabilir App Store Instagram vs girince bir anda 3 diş çeken Wi-Fi 1 dişe düşüyor nedense.

Gösterdim batarya dedi güçlendirilmiş bir batarya taktı şu an iyi de Wi-Fi'de bir sıkıntı var bataryayı değiştirmeden önce de oluyordu halan da oluyor ne olabilir App Store Instagram vs girince bir anda 3 diş çeken Wi-Fi 1 dişe düşüyor nedense.

Wi-Fi anteninde sorun vardır bende 6 Plus aldım bir arkadaştan bayağı sorunlu cihazdı batarya bitik di değiştirdik ahize sorunluydu orijinal ahize taktırdım ekran sıvı temaslıymış onu değiştirmedim ekran hala çalişiyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı