iPhone 6 şarj oluyor ama açılmıyor

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Bugün derste şarjım bitti. Şarj cihazı çakmaydı ve şarj cihazının ucu bozuktu oynattım şarj olmadı ama kablonun ucu kırıldı. Gittim şarj aleti aldım. (Orijinal) şimdi ise pil göstergesi olan yerde kaldı. Fotodaki gibi kaldı. Nasıl açacağım ben bu telefonu?

1607532051304.png

Şu anda bir şeyler oldu deniyim dedim Apple logosu geldi.
Hala neden böyle oldu anlamış değilim. Yaklaşık 30dk şarjda kaldı ve şimdi açıldı.

Son düzenleme:
Bugün derste şarjım bitti. Şarj cihazı çakmaydı ve şarj cihazının ucu bozuktu oynattım şarj olmadı ama kablonun ucu kırıldı. Gittim şarj aleti aldım. (Orijinal) şimdi ise pil göstergesi olan yerde kaldı. Fotodaki gibi kaldı. Nasıl açacağım ben bu telefonu?

Eki Görüntüle 772336
Şu anda bir şeyler oldu deniyim dedim Apple logosu geldi.
Batarya sağlığını önceden kontrol ettiniz mi?
Cihazı alalı ne kadar oldu ve hiç batarya değiştirdiniz mi?

Eki Görüntüle 772336
Şu anda bir şeyler oldu deneyeyim dedim Apple logosu geldi.

Hocam pilini çıkarıp takın düzelicektir muhtemelen YouTube'da videoları var korkmadan sakince yaparsanız telefona zarar vermezsiniz eğer hala olmaz ise bataryanda sorun vardır.

Eğer telefon hasar gördüyse o ekranda kalır biliyorum çünkü yaşanmışlığı var. Hocam bilgisayara takıp ITunes'tan bakar mısınız geri yükleme dosyası çıkıyor mu?

Batarya sağlığını önceden kontrol ettiniz mi?
Cihazı alalı ne kadar oldu ve hiç batarya değiştirdiniz mi?
Hiç batarya değiştirmedim. %87 sağlıkta. Sihirli şekilde açıldı anlamadım bende. Halbu ki 30dk şarjda beklettiydim.
Eğer telefon hasar gördüyse o ekranda kalır biliyorum çünkü yaşanmışlığı var. Hocam bilgisayara takıp ITunes'tan bakar mısınız geri yükleme dosyası çıkıyor mu?
Telefon açıldı, hala yapayım mı? Ve bu arada pc'ye bağlamıştım depolama gözükmedi(itunes'ten değil direkt pc'den baktım)

Hiç batarya değiştirmedim. %87 sağlıkta. Sihirli şekilde açıldı anlamadım bende. Halbu ki 30dk şarjda beklettiydim.

Hocam ben telefonculuk yaptım o aldığınız şarj aleti umarım orjinaldir çünkü genelde orijinal olmuyanlarda o sıkıntı yaşanılıyordu.

Geri
Yukarı