iPhone 6 Prototipine ait video

Benim bildiğim Apple her yeni iPhone serisinde öncekine benzemeyen bir tasarım yapar. Örn. iPhone 4 ile 5 tasarımı birbirine benzemiyor. Bence böyle olmaz. Zaten kötü bir tasarım.

Bir telefonda bana göre tasarım değil donanım önemli. Acaba donanım özellikleri tam olarak ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilit tuşuna bsınca cihaz direk açılıyor. Normalde kilidi açmak için kaydırın yazması gerekiyor. Apple böyle bir tasarım yapmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir tasarım mı olur :/ Apple böyle bir tasarım yapmaz bence... :) Eğer ki yaparsa Steven Jobs amcanın kemikleri sızlar vallahi :/

İnşallah sahte veya aldatmaca bir videodur. Yoksa o ekranın çerçevesi daha az olmalıymış. Yani LG G2 veya G3 gibi çerçevesize yakın olmalı. iPhone 5 in bile çerçevesi daha az la.. Kısaca kötü bir tasarım ...

Bence tasarıma alışık olmayan ve her şeyi onun bunun çakması olarak değerlendirmeyi sevenler haksızlık ediyor. Apple kuşkusuz piyasadaki en güzel tasarımlı cihazları üretiyor. Şu prototip çok güzel durmasa bile Johnny Ive ve ekibinin kaliteli ve iyi tasarımlı bir kasada iPhone 6'yı bize sunacaklarına eminim.

Bence tasarıma alışık olmayan ve her şeyi onun bunun çakması olarak değerlendirmeyi sevenler haksızlık ediyor. Apple kuşkusuz piyasadaki en güzel tasarımlı cihazları üretiyor. Şu prototip çok güzel durmasa bile Johnny Ive ve ekibinin kaliteli ve iyi tasarımlı bir kasada iPhone 6'yı bize sunacaklarına eminim.

iPhone 5 tasarımını çok beğendim mesela ama bu prototip güzel değil be ya. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı