iPhone 6 şarjı su gibi azalıyor

BerktaN

Kilopat
Merhabalar, iPhone 6 kullanıcısıyım fakat bataryam su gibi akıp gidiyor. Aşağıda görüldüğü gibi 2.5 saatlik kullanım süresi var. Ben telefonu servise götürüp zaten bataryasını değiştirmiştim fakat ufak bir performans artışından sonra 4-5 ay içinde performans yine yerlere düştü. Deji markasının bataryasından almayı planlıyorum fakat bazı incelemelerde bataryanın kötü olduğu, bazılarında ise 5-6 ay içinde eski performansa düştüğü söyleniyor. Deji markasını tavsiye eder misiniz? (Telefonun garantisi bitti.)

WhatsApp Image 2018-06-06 at 23.55.42.jpeg
WhatsApp Image 2018-06-06 at 23.55.43.jpeg

Ne yazık ki şuan böyle durumlar iphone 6 için fakat ios 12 ile düzelecek %60 performans artıyor daha ilk betasında bile böyle değerler çok muazzam değerler eylül ayında çıkması planlanıyor o zamana kadar dayan.

Merhabalar, iPhone 6 kullanıcısıyım fakat bataryam su gibi akıp gidiyor. Aşağıda görüldüğü gibi 2.5 saatlik kullanım süresi var. Ben telefonu servise götürüp zaten bataryasını değiştirmiştim fakat ufak bir performans artışından sonra 4-5 ay içinde performans yine yerlere düştü. Deji markasının bataryasından almayı planlıyorum fakat bazı incelemelerde bataryanın kötü olduğu, bazılarında ise 5-6 ay içinde eski performansa düştüğü söyleniyor. Deji markasını tavsiye eder misiniz? (Telefonun garantisi bitti.)

Eki Görüntüle 304687Eki Görüntüle 304688
yeni İOS geçin batarya sıkıntısını çözulmuş bir arkadaşımın dediğine göre iPhone 6 kullanıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı