iPhone 6 Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

mitmustafa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, arkadaşıma ait iPhone 6 cep telefonunda ekran şifresini 10 kere yanlış girince galerideki fotoğrafları silmiş telefon. iCloud vb. bir şey kullanmadığı için yedeği de yok fotoğrafların. Bugün bir bilgisayar tamircisine götürdük telefonu. Telefonun hafıza çipini söküp onu bilgisayara flash bellek olarak tanıtıp resimleri kurtarabileceğini söyledi ancak 1500 TL ücret istedi ve telefonun 1 hafta kalması gerekiyormuş. Arkadaşım telefonda özel fotoğrafları olduğu için telefonu 1 hafta orada bırakmak istemiyor. Acaba bilgisayarcıya hafıza çipini söktürüp o çipi flash bellek olarak bilgisayara tanıtıp kalan işlemi biz evde kendimiz yapabilir miyiz acaba? Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifreyi 10 defa yanlış girince silme işlemi olduğunu bilmiyordum, bence defalar kez yanlış girdim.
Fotoğrafları mı sildi sadece? Bu biraz tuhaf değil mi? ve 1500 TL ücret kesinlikle abartı.Eğer söylediyseniz çok önemli fotoğraflarım vardı lütfen kurtarın tarzı, yem atmış size.Tamamen alıp başka bir bilene götürün.

Bence de 1500TL ücret çok abartı olmuş, arkadaşın dediği gibi yem atmış olabilir başka bir bilene götürün telefonu. Ama bu sefer " çok önemli fotoğraflarım vardı lütfen kurtarın " dememeye özen gösterin :)

Android'i bu yüzden seviyorum işte,zor bence maalesef o fotoların kurtarılması,ama şifre yanlış girince fotolar silindi durumu da baya enteresan,olmaması lazım

Şifreyi 10 defa yanlış girince silme işlemi olduğunu bilmiyordum, bence defalar kez yanlış girdim.
Fotoğrafları mı sildi sadece? Bu biraz tuhaf değil mi? ve 1500 TL ücret kesinlikle abartı.Eğer söylediyseniz çok önemli fotoğraflarım vardı lütfen kurtarın tarzı, yem atmış size.Tamamen alıp başka bir bilene götürün.

Hocam komple sıfırlamış telefon ama fotoğraflar önemli bizim için. 10 kere şifreyi yanlış girince telefon sıfırlanacak gibi birşey sormuş yanlışlıkla tamam demiş bizim arkadaş.
Bence de 1500TL ücret çok abartı olmuş, arkadaşın dediği gibi yem atmış olabilir başka bir bilene götürün telefonu. Ama bu sefer " çok önemli fotoğraflarım vardı lütfen kurtarın " dememeye özen gösterin :)
Dediğiniz gibi heyecanlandık sanırım :)
Android'i bu yüzden seviyorum işte,zor bence maalesef o fotoların kurtarılması,ama şifre yanlış girince fotolar silindi durumu da baya enteresan,olmaması lazım

Şifreyi yanlış girince telefon sıfırlanacak diye ekrana bir yazı çıkmış bizimki de yanlışlıkta tamam dedmiş hocam

Geri
Yukarı