iPhone 6 "Touch ID bu iPhone'da etkinleştirilemiyor" Hatası

Pekos1950

Hectopat
Daha fazla  
"Touch ID bu iPhone'da etkinleştirilemiyor" diyor ve Touch ID'mi kullanamıyorum. Telefonu sıfırladım. Parolayı kaldırdım, geri yaptım fakat işe yaramadı. Bildiğiniz bir yöntem var mı?

Ayarlardan kilit ekranı parolasını kaldırıp, tekrar parola ve parmak izi tanımlamayı deneyebilirsiniz. Gerçi telefonu sıfırladım ve parolayı kaldırdım demişsiniz ama aynı hatayı böyle çözmüştüm ben.

Hangi sürümdesiniz?

Önce sorunun yazılımsal olmadığını anlamak için iOS 12.4.2 sürümünde olduğunuza emin olun. Eğer o sürümde iseniz Apple Desteği arayın ve telefona test göndermelerini isteyin. Test sonucuna göre size sorunun donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu söylerler.

"Touch ID bu iPhone'da etkinleştirilemiyor" diyor ve Touch ID'mi kullanamıyorum. Telefonu sıfırladım. Parolayı kaldırdım, geri yaptım fakat işe yaramadı. Bildiğiniz bir yöntem var mı?
Telefonun orta tuşu değiştiyse çalışmaması normal. Benim cihazda aynı durumda .

Telefonun hiç bir parçası değişmedi bu güne kadar.
Bu güne kadar hiç bir parçası değişmedi.
Troy a gittim bana cam ve touch id değişeceğini söylediler ve 950 TL masraf çıkarttılar ertesi hafta arkadaşım sordu; 1150 tl dediler .

Telefonun hiç bir parçası değişmedi bu güne kadar.

Bu güne kadar hiç bir parçası değişmedi.
Troy a gittim bana cam ve touch id değişeceğini söylediler ve 950 TL masraf çıkarttılar ertesi hafta arkadaşım sordu; 1150 tl dediler .
Bana da telefoncum bir iphone fiyatı isterler demişti. Neden bu kadar pahalı anlamış değilim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı