IPhone 6 uygulamalar guncellenmeme sorunu

mustafa bilgiç

Hectopat
Daha fazla  
Ben daha once app stor'dan kart bilgilerimi girerek bir sey satin aldim. Şu anda telefonda 9 tane güncellemesi olan uygulama var. Güncelle butonuna basınca "doğrulama gerekiyor" başlıklı bir yazı çıkıyor ve altında "fatura bilgilerini görmek için devam butonuna tıklayın ve giriş yapın" diyor. Bende "devam"a tıklıyorum fatura bilgilerimi giriyorum, kredi kartı bilgilerimi giriyorum ve "ödeme yönteminiz reddedildi lütfen başka bir ödeme yöntemi girin" diyor. Ben başka bir ödeme yöntemi giriyorum yine reddediyor ve uygulamalarım güncellenmiyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba? Bana bir çözüm bulabilir misiniz acil? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple'a borcunuz olabilir ve eklemeye çalıştığınız kartta yeterli bakiye olmayabilir, masaüstü için iTunes'tan hesap bilgilerinizi kontrol ederek borcunuzun olup olmadığını görebilirsiniz. (Belki de kartlarınız online işlemlere kapanmıştır.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı