iPhone 6 vs iPhone 5S

xTworstx

Hectopat
Biliyorum biraz saçma soru fakat özelliklere baktığımda benzer özellikler ve neredeyse fiyatları arasında 2 kat fark var. Benim cebimde pek para olmaz, öyle ağır işlerde yapmam. Instagram WhatsApp Facebook. 750TL var, 850'e tamamlayıp 6'yı alınır mı? Sizce bu durumda değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlara iki telefonu da önermem. İki telefon da artık miladını doldurmaya bırakıldı. Satın alman tamamen ölü yatırım. Bataryaları ölü, değiştirsen bile etki etmiyor. Yazılım güncellemesi gelmeyecek. Yakın zamanda uygulama bile indiremeyeceksin. Bu fiyatlara orta seviye bir Android telefon almam mümkün.

Bir iPhone 6 kullanıcısı olarak söylüyorum, telefon elimde eskidi yani gerçekten temiz kullanırım elektronik aletlerimi ama telefon ciddi manada eskidi. Instagram'a girmek için tıklıyorsun, açmak için geçen sürede ne için girdiğimi unuttuğumu yaşadığım oldu. O fiyata ikinci el olarak Android cihaz almanı öneririm. Kendim bile bu telefondan daha iyi idare etsin diye ikinci el ucuz Android telefon arayışındayım.

Biliyorum biraz saçma soru fakat özelliklere baktığımda benzer özellikler ve neredeyse fiyatları arasında 2 kat fark var. Benim cebimde pek para olmaz, öyle ağır işlerde yapmam. Instagram WhatsApp Facebook. 750TL var, 850'e tamamlayıp 6'yı alınır mı? Sizce bu durumda değer mi?
İphone 6 kullandım. 5s te yakından inceledim. 5s al derim. Tabi o paraya 2. el iyi android alabilirsin.

Geri
Yukarı