iPhone 6 vs iPhone 6S vs Realme 5I vs Realme 6I

Realme 7 oyun oynamak için tercih edebileceğiniz en iyi telefon. AnTuTu skoru 300K 4.000 TL'ye satılan Realme 7 Pro'nun AnTuTu skoru 280K ayrıca Realme 7'de 90 Hz ekran yenileme hızı bulunuyor. Bu da oyunlarda akıcılık sağlıyor. Benim önerim Realme 7'dir.
Bunu alırsam pişman olur muyum?
8 GB RAM olması beni tatmin etti açıkçası. Kamerası da öyle. Ama sanırsam Realme'lerin tek sorunu Amoled ekran kullanmamaları.

Bende M31 tavsiye ederim 6 güncel değil ve 6 yaşında bir cihaz 6S güncel ancak daha güncelleme almaz. iPhone alacak isen 7 Plus 128 GB ( ikinci el) başlangıç olmalıdır.

M31 2700’e babama iş ve günlük kullanım için aldık gayet güzel cihaz Exynos işlemcisi olabilir kötü değil zaten orta segment telefon içine amiral gemisi işlemcisi konulması beklenmez. Batarya ve RAM depolama ekran boyutu kamera olarak orta segmentte güzel bir cihaz.

Samsung Galaxy M51'in Realme 6 Pro'dan üstün özelliği bataryası ve süper AMOLED ekranı. Snapdragon 720G işlemcisi Snapdragon 730G işlemcisinden daha iyi. Ama tabii ki de isteğe bağlı. Renkler ve zevkler tartışılmaz.
123° geniş açıya, daha iyi bir kameraya ve Android 11 ve Android 12 güncellemesini kesin olarak alacak bir telefon. Android 13 için ise belli değil. Bu bütçeye çıkabiliyor benim önerim bu. Eğer oyun manyağı ise Poco X3 alması daha mantıklı ama.

123° geniş açıya, daha iyi bir kameraya ve Android 11 ve Android 12 güncellemesini kesin olarak alacak bir telefon. Android 13 için ise belli değil. Bu bütçeye çıkabiliyor benim önerim bu. Eğer oyun manyağı ise Poco X3 alması daha mantıklı ama.

Bende sizin dediğinize katılıyorum M51 2 güncelleme alır tahminim 12’de son bulur. Ancak oyun oynayan biri içinde bataryada önemli M51 daha iyi alacak kişinin bütçesine uyuyorsa onu almasını tavsiye ederim. Çin markalarındansa bu telefon daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı