iPhone 6 vs iPhone 6S

NiluferSenpai

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ağustosun sonlarına doğru veya ortasında iPhone almayı düşünüyorum. Ve en mantıklı gelen iPhone 6 ve iPhone 6S Plus oldu. Genelde Facebook bakarım, Youtube'dan video izlerim (özellikle) Whatsapp, internette sörf vs. vs. Sizin öneriniz hangisidir? Bir de sizlerden bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenize de bağlı tabi ama yeni almışken 6s almanız daha mantıklı geliyor bana. İkisi arasında tercih yapacaksanız da illa biraz daha bekleyip 7 tanıtıldıktan sonra alabilirsiniz. Az da olsa fiyatı düşecektir.

iPhone 6S almanız daha iyi olur. Performans, kamera, dayanıklılık ve pil olarak daha iyi bir cihaz.

6S eğer 1900 mAH olsaydı seçecektim fakat 6Sin pili hakkında bir takım endişelerim var ve 1.5 ay sonra otobüs yolculuğuna çıkacağım. Uzun süre götürmesini istiyorum ve 6S almayı düşünüyorum ben. İşte sadece pil. Bu konu daki görüşlerinizi de almak istiyorum. :')

6S eğer 1900 mAH olsaydı seçecektim fakat 6Sin pili hakkında bir takım endişelerim var ve 1.5 ay sonra otobüs yolculuğuna çıkacağım. Uzun süre götürmesini istiyorum ve 6S almayı düşünüyorum ben. İşte sadece pil. Bu konu daki görüşlerinizi de almak istiyorum. :')
mAh Kafanı karıştırmasın dostum. Ben iPhone 6 kullanıyorum çoğu arkadaşımın telefonunun bataryası mAh'i yüksek olmasına rağmen benimki daha iyi performans veriyor.

Ailem bölündüğü için ara ara bi oraya bi buraya gidiyorum yolculuk esnasında beni yarı yolda bırakmasın istiyorum, iPhone 6 mAh hiç sorun değil ama 6S :/ 6S Plus seçmek zorunda kaldım sanırım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı