iPhone 6 vs iPhone 6S

Yorumun için teşekkür ederim. Fakat ben Android'i kötülemedim, kötü bir yanından da bahsetmedim :)
Sadece kendimin iOS'a daha uygun olduğunu, daha alışkın olduğum için Android telefon kullanamıyorum. Evet donanım ve yazılım olarak 6 veya 6s den daha yüksek ve uygun fiyata telefon vardır olucak da fakat dediğim gibi iOS'dan başka telefon kullanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütcem en fazla 2500 TL dir. Turkcell 'den faturaya ek olarak almayı düşünüyorum.
Önerirmisiniz öperatörlerden telefon almayı ?
Ben operatörlerden telefon almaya pek sıcak bakmıyorum, aynı ürün hepsiburada gibi internet sitelerinde daha uygun fiyata satılıyor. Üstelik Apple garantili.

6S altı Apple cihaz alınmaz.

Ben operatörlerden telefon almaya pek sıcak bakmıyorum, aynı ürün hepsiburada gibi internet sitelerinde daha uygun fiyata satılıyor. Üstelik Apple garantili.

6S almalısın kardeşim bugün sipariş verdim.
Vatan bilgisayar'dan 2700 tl.

Iphone 6s 32 GB almaya karar verdim. Bugün VATAN BİLGİSAYAR'dan sipariş veriyorum.
Yorumlarınız, önerileriniz için teşekkür ederim.

iPhone 6'nın kasası çabuk eğiliyor tam bir facia ve 1 GB RAM'i var, 6S'in kasası yedi kat daha sağlam ve 2 GB RAM'i hız canavarı adeta:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı