iPhone 6 vs Samsung Galaxy J7 (2016)

efe1199

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kararsız kaldım. Oyunla işim pek yok. Snapchat tarzı programları kullanacağım. Kamera kullanımı ve görüntü kalitesi önemli benim için. Aralarındaki fiyat farkı yüksek. iPhone daha pahalı ama özellikleri şunlar:

KAMERA SAMSUNGJ7 IPHONE 6
Arka kamera13-megapiksel8 megapiksel
FlashEvetEvet
Ön kamera5-megapiksel1.2-megapiksel
Ön FlaşEvetHayır
[TBODY] [/TBODY]
RAM 2 GB 1 GB
[TBODY] [/TBODY]
Pil kapasitesi 3300 2915

Not: Benim için fotoğraf kalitesi önemli aralarındaki fiyat farkına biraz eklenirse neredeyse 2 tane J7 alınabileceği için kararsız kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İki telefonun karşılaştırılması bile hata. İphone 6 kat kat daha iyi bir telefon. Kamerası da daha iyi. MP değeri seni yanıltmasın. İphone 6 parası sende varsa onun yerine S7, S6, NOTE 5, NOTE 4 modellerinden birini alman daha iyi olur.
S7 de karar kıldım teşekkür ederim.

İki telefonun karşılaştırılması bile hata. İphone 6 kat kat daha iyi bir telefon. Kamerası da daha iyi. MP değeri seni yanıltmasın. İphone 6 parası sende varsa onun yerine S7, S6, NOTE 5, NOTE 4 modellerinden birini alman daha iyi olur.
s7 lerin fiyatları yakın bir tarihte düşermi sizce?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı