Iphone 6 vs Samsung S6

@dravenfix kullanmadığın sisteme çamur atmak da kolay. iOS da belli bir süreden sonra sıfırlanmak istiyor. O kasmalar eski Android sürümlerindeydi. Kullanmadan çamur attığın için... Kitkat ve sonrası gayet stabil. Hatta Lollipop bazı pil tüketim sorunları haricinde iOS'dan daha stabil. Bunu Apple da biliyor. iOS 9 ile fark ettiyseniz arama özellikleri gibi birkaç ekleme dışında stabiliteye yöneldiler. Konferansta yazılım dili ve grafik API'si üzerinde durdular hep. iOS stabildir. Ancak Android sandığınız gibi kasan bir işletim sistemi değildir. Bunlar eskidendi. "Bildirim çubuğunda bile kasan dandroid" diyen insanlar gibi gülünç şeyler söyleyen insanlara bakmayın.

suankı surumunu bılmem ama s3 s4e iyi diyorlarsa kusura bakmasınlar.arkadasta s4 vardı cok kasıyordu.ve 1yıl boyunca hiç sıfırlamadım iphone 5'i.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı