iPhone 6'da Instagram ve Chrome gibi uygulamalar daha yüksek iOS sürümü istiyor

134LvLShaman

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar, iPhone 6 aldım. Bunu iPhone 6'ya destek verilmediğini bile bile aldım. Sırf merak ve heves içerisinde Instagram, YouTube, Chrome gibi uygulamalar için daha yüksek bir iOS sürümü istiyor. Bunu daha yüksek bir IPhone'a iCloud hesabı girip oradan indirmek, daha sonra tekrar iPhone 6'ya dönüp oradan satın alma geçmişinden indirilebiliyor. Ama ne bende ne de çevremde daha yüksek model kullanan bir tanıdıgım yok. Eğer bildiğiniz başka yöntemler varsa buradayım şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin yöntem ile iniyor ama desteği kesilmiş eski sürüm iniyor, bazı programlar inse bile güncelleme uyarısı vererek geri atıyor.

Herkesin dilinde bu olay var ama kimse bunu söylemiyor, uygulama o anki iOS için son sürümü iner yani güncelden çok uzak bir sürüm.

Telefonu çöpe atabilirsiniz, tuşlu bir telefondan farkı yok.

Size daha iyi bilgiyi @Moneymoon verebilir 😂
IMG_0356.jpeg

Son düzenleme:
Mantıksız yorumları bir yana bırakırsak, 3uTools’u bilgisayara kurun ve appleid’nizle indirin. AppStore’dan indirir. Sonrasında da apple kimliğinizin satın alınanlarında istediğiniz programı görürsünüz.

Mantıksız yorumları bir yana bırakırsak, 3UTools'u bilgisayara kurun ve appleid'nizle indirin. App Store'dan indirir. Sonrasında da Apple kimliğinizin satın alınanlarında istediğiniz programı görürsünüz.

Yani bu yöntem ile kesinlikle son sürüm uygulama iner ve sorunsuz çalışır diyorsunuz?

Bazı uygulamalar beni güncelle diye sizi geri atmaz yani 😅 yanlış bilgi vermeyin 👍

Son düzenleme:
Mantıksız yorumları bir yana bırakırsak, 3UTools'u bilgisayara kurun ve appleid'nizle indirin. App Store'dan indirir. Sonrasında da Apple kimliğinizin satın alınanlarında istediğiniz programı görürsünüz.

Hocam 3UTools'a bind yapmaya çalışıyorum yapıyorum hesabınıza girildi falan diyor tamam tusuna tıklıyorum uygulama indirmeye bastıgım tekrar istiyor hesabı tekrar giriyorum yinne olmuyor döngüye giriyor giriş yapmıyor.

Yani bu yöntem ile kesinlikle son sürüm uygulama iner ve sorunsuz çalışır diyorsunuz?

Bazı uygulamalar beni güncelle diye sizi geri atmaz yani 😅 yanlış bilgi vermeyin 👍
Son sürüm inmez yanlış bilgi vermekle alakası yok, apple Id tarafından satın alınmış gösterir ve kişi sonrasında indirme yapabilir son destekli sürümünü.
Tabii ki de telefonu çöpe atın diyen bir kullanıcı en doğru bilgiyi verecektir size katılıyorum kesinlikle (!)

Hocam 3UTools'a bind yapmaya çalışıyorum yapıyorum hesabınıza girildi falan diyor tamam tusuna tıklıyorum uygulama indirmeye bastıgım tekrar istiyor hesabı tekrar giriyorum yinne olmuyor döngüye giriyor giriş yapmıyor.
Çift faktörlü kontrolü kontrol edin veya başka yöntem olarak Altstore ve destekli son sürüm ipa’sini yüklemekte yapılabilir.

Son sürüm inmez yanlış bilgi vermekle alakası yok, Apple ID tarafından satın alınmış gösterir ve kişi sonrasında indirme yapabilir son destekli sürümünü.
Tabii ki de telefonu çöpe atın diyen bir kullanıcı en doğru bilgiyi verecektir size katılıyorum kesinlikle (!)

Çift faktörlü kontrolü kontrol edin veya başka yöntem olarak altstore ve destekli son sürüm IPA'sini yüklemekte yapılabilir.

Çift faktör açık nasıl kapatabilirim? Altstore için önerdiğiniz bir video var mıdır?

Son sürüm inmez yanlış bilgi vermekle alakası yok, Apple ID tarafından satın alınmış gösterir ve kişi sonrasında indirme yapabilir son destekli sürümünü.

Çift faktörlü kontrolü kontrol edin veya başka yöntem olarak altstore ve destekli son sürüm IPA'sini yüklemekte yapılabilir.

Zaten eski sürüm indiği için uygulama işe yaramıyor, sabahtan beri ben ne anlatmaya çalışıyorum sanıyorsun 😅

Seni yazılanları anlamaya davet ediyorum, eski sürüm indiği zaman ya beni güncelle diyecek ya da geri atacak. Çalışan uygulamalar az da olsa var ama çoğu özellik kısıtlı ve kullanışsız.

Çift faktör açık nasıl kapatabilirim? Altstore için önerdiğiniz bir video var mıdır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı