iPhone 6'da iOS sürümü desteklemeyen uygulama nasıl indirilir?

doiya

Centipat
Merhaba, iPhone 6'ımda iOS 12.5.6 kullanıyorum ve çok az uygulama bunu destekliyor, YouTube gibi çoğu uygulama iOS 14.0 istemeye başladı.

iOS sürümünü nasıl yükseltebilirim?

Merhaba, iPhone 6'ımda iOS 12.5.6 kullanıyorum ve çok az uygulama bunu destekliyor, YouTube gibi çoğu uygulama iOS 14.0 istemeye başladı.

iOS sürümünü nasıl yükseltebilirim?

iPhone 6 ya Jailbreak yapmadan iOS sürümünü daha yükseltemezsin çünkü artık güncelleme almayan bir cihaz. iOS sürümü daha yüksek bir cihazdan indireceğin uygulamarı kendi Apple hesabınla indirip satın alınanlar kısmına girip cihazın için son desteklenen sürümü indirebilirsin fakat garanti veremem. son bir kaç haftaya kadar bende iPhone 6 kullanıyordum fakat YouTube'un son desteklenen sürümünü daha önce indirdiğim için kullanabiliyordum.

iOS sürümü daha yüksek bir cihazdan indireceğin uygulamarı kendi Apple hesabınla indirip satın alınanlar kısmına girip cihazın için son desteklenen sürümü indirebilirsin fakat garanti veremem.

Öyle bir şey mi vardı?

iPhone 6 ya Jailbreak yapmadan iOS sürümünü daha yükseltemezsin çünkü artık güncelleme almayan bir cihaz. iOS sürümü daha yüksek bir cihazdan indireceğin uygulamarı kendi Apple hesabınla indirip satın alınanlar kısmına girip cihazın için son desteklenen sürümü indirebilirsin fakat garanti veremem. Son birkaç haftaya kadar bende iPhone 6 kullanıyordum fakat YouTube'un son desteklenen sürümünü daha önce indirdiğim için kullanabiliyordum.

Ben şimdi 14.0 iOSa Jailbreak yapabilir miyim?

Öyle bir şey mi vardı?

Ben şimdi 14.0 iOSa Jailbreak yapabilir miyim?

Başarılı bir şekilde yapabileceğinize garanti veremem fakat deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başarılı bir şekilde yapabileceğinize garanti veremem fakat deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu yaparsam telefona bir şey olur mu?
Videoyu izledim ama videoda iOS 14'e yüklemiyor sanırım onun yerine özelliklerini alıyor?

Videoyu izledim ama videoda iOS 14'e yüklemiyor sanırım onun yerine özelliklerini alıyor?

Telefona bir şey olacağını zannetmiyorum fakat cihaz güvenliğini düşürür. Bunu bilerek karar vermeni öneririm.

iPhone 6 ya Jailbreak yapmadan iOS sürümünü daha yükseltemezsin çünkü artık güncelleme almayan bir cihaz. iOS sürümü daha yüksek bir cihazdan indireceğin uygulamarı kendi Apple hesabınla indirip satın alınanlar kısmına girip cihazın için son desteklenen sürümü indirebilirsin fakat garanti veremem. Son birkaç haftaya kadar bende iPhone 6 kullanıyordum fakat YouTube'un son desteklenen sürümünü daha önce indirdiğim için kullanabiliyordum.

Jailbreak yaparak da yükseltemezsin.

Bu videolar sahtedir. Hiçbir cihaz Apple'nin belirttiği sürümün üstüne çıkamaz. Jailbreak yapıp appadmin Tweak'i ile deneyebilirsiniz eski sürümünü indirmeyi.

Jailbreak yaparak da yükseltemezsin.

Bu videolar sahtedir. Hiçbir cihaz Apple'nin belirttiği sürümün üstüne çıkamaz. Jailbreak yapıp appadmin Tweak'i ile deneyebilirsiniz eski sürümünü indirmeyi.

Jailbreak yapıp uygulama yükleyebileceğini söylemeye çalışmıştım düzeltme seçeneği kaybolduğu için yapamadım.

Benim şu an iPhone 5S telefonum var, eski telefonum iPhone SE'den uygulamaları satın alıp 5S'te eski sürümünü indiriyorum. Böyle bir sıkıntı çekmediğim için o konuya çok hakim değilim fakat uygulamaları 3uTools ve eski bir ITunes'ten satın alarak indirebilirsin diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı