iPhone 5S iOS sürümü yetmeyen uygulamalar App Store'dan nasıl indirilir?

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Selam arkadaşlar, elimde iPhone 5S var ve ben buna Netflix yüklemek istiyorum fakat iOS 15 istiyor, iPhone 5S ise iOS 12. Başka iPhone'um yok, bu yüzden yapamıyorum, başka çözüm yolu var mıdır?

Selam arkadaşlar, elimde iPhone 5S var ve ben buna Netflix yüklemek istiyorum fakat iOS 15 istiyor, iPhone 5S ise iOS 12. başka IPhone'um yok, bu yüzden yapamıyorum, başka çözüm yolu var mıdır?

Yapman gereken olay güncel sürümlü bir iPhone bulmak. Bulduğun IPhone'da Apple kimliği ve şifreni girip sürümden dolayı yükleyemediğin uygulamaları orada indirip daha sonra kendi telefonundan indir dediğinde sana “bu uygulama şu anki sürümde desteklemiyor eski sürümde yüklensin mi? “ diyecek. Tamam deyip indirip uygulamaları eski sürümde kullanıyorsun. Diğer yöntem bilgisayarına iTunes Store PC güncel sürümünü yükleyip iTunes Store da mağaza kısmına Apple kimliği ve şifreni girip indiremediğin uygulamaları indirip daha sonra kendi cihazında indirip eski sürümde kullanıyorsun. Bunun adı uygulama hilesidir. Yapmanı tavsiye ederim.

Yapman gereken olay güncel sürümlü bir iPhone bulmak. Bulduğun IPhone'da Apple kimliği ve şifreni girip sürümden dolayı yükleyemediğin uygulamaları orada indirip daha sonra kendi telefonundan indir dediğinde sana “bu uygulama şu anki sürümde desteklemiyor eski sürümde yüklensin mi? “ diyecek. Tamam deyip indirip uygulamaları eski sürümde kullanıyorsun. Diğer yöntem bilgisayarına iTunes Store PC güncel sürümünü yükleyip iTunes Store da mağaza kısmına Apple kimliği ve şifreni girip indiremediğin uygulamaları indirip daha sonra kendi cihazında indirip eski sürümde kullanıyorsun. Bunun adı uygulama hilesidir. Yapmanı tavsiye ederim.
kanka mesajı okudun mu sen 8 yıl önceden kaldın galiba itunes store kalkalı 6-7 yıl oldu ve herhangi çevremde iphone yok

App Store++ kullanabilirsin ama Jailbreak gerektiriyor.

3uTools kullanabisin.

Gerek yok ilk başta eski iTunes yazılımını indirdim App Store olan yazılımını. Sonra ITunes'i açtım ve App Store'ye girdim ve Apple kimliğime giriş yaptım sonra Netflix'i indirdim ama telefona değil ITunes'e. Daha sonra iphonea geldim App Store'den satın alınlar e Netflix'i indirmeyi başardım.

Geri
Yukarı