iPhone 6'da Vampire Survivors açılmıyor

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 919

karul

Decapat
Merhaba, Vampire Survivors takılmalık indirip oynarım dedim. Açıyorum açıyorum açılmıyor. Kahverengi ekran geliyor sonra kapanıyor. Herhangi bir çözüm yöntemi var mıdır?

Hocam bu uygulama özelinde bir şey diyemem ama uygulama siyah ekran verip kapanıyorsa genelde desteklemiyor cihazı.

Siyah ekran değil de oyunun açılırkenki piksel piksel olan kahverengi ekranı geliyor 1 saniye bile durmadan gidiyor. Oyun adı falan hiçbir şey yazmıyor. Sadece dümdüz kahverengi bir ekran.

Sizin için boştaki iPhone 6'ya indiriyorum şimdi oyunu. Sorun iPhone 6 ile mi yoksa sizle ile mi ilgili anlariz.

Dosya Ekleri

• B9352FEA-DFDB-4C80-9E79-626263DBD632.jpeg
    B9352FEA-DFDB-4C80-9E79-626263DBD632.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 25
Sizin için boştaki iPhone 6'ya indiriyorum şimdi oyunu. Sorun iPhone 6 ile mi yoksa sizle ile mi ilgili anlariz.

Hadi bakalım. Bu arada benim kullandığım iPhone 6'nın bana geçiş sıralamasını belirtiyorum. Telefon çıkış tarihi 1 hafta geçmeden satın alındı.

Yenge.
Amca.
Kuzen.
Ben (en fakiri)

Siyah ekran değil de oyunun açılırkenki piksel piksel olan kahverengi ekranı geliyor 1 saniye bile durmadan gidiyor. Oyun adı falan hiçbir şey yazmıyor. Sadece dümdüz kahverengi bir ekran.
Bahsettiğimde buydu biraz, bazı uygulamalarda ilk giriş ekranını gösterip 1 saniye sonra atıyor ya da dediğim gibi siyah ekran oluyor.

Hadi bakalım. Bu arada benim kullandığım iPhone 6'nın bana geçiş sıralamasını belirtiyorum. Telefon çıkış tarihi 1 hafta geçmeden satın alındı.

Yenge.
Amca.
Kuzen.
Ben (en fakiri)
Sorun telefonda hocam. Aynı anda şu an kullandığım X'e de indirdim. iPhone 6 açmıyor fakat X oyunu açıyor sorunsuz şekilde.

Geri
Yukarı