iPhone 6'nın kulaklığı tüm cihazlarda çalışır mı?

CyberLinq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba!

Yeni bir kulaklık alacağım fakat uygun, kaliteli bir kulaklık bulamadım. iPhone 6'nın kulaklığını test etme imkanım olmuştu. Peki bu kulaklık tüm cihazlarda çalışır mı? Apple bu ne yapacağı belli olmaz. :D

Normalde bir kulaklığa 100 TL vermem ama bu iPhone kulaklığı. :D 40-70 TL arası sağlam bir kulaklık bulsam alacağım. :) iPhone 6'nın kulaklığı olmasa da olur. Düzgün çalsın da. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Link ver de görelim. Earpods deniyor ona, en iyi stok kulaklık o. Sağlam oluyor kullanmasını bilirsen. Galaxy Young ile kullanmıştım bir zamanlar. Sesi çok iyi veriyor.

iPhone kulaklığı almayın. Çok hassas. Benimki bir ayda parçalandı. Ama her yerde çalışır.
Hocam böyle bir markanın kulaklığı hassas olur mu? o_O
iPhone 6'nın kulaklığına baktım ben hoşuma da gitti, öyle abartacak şekilde asılmazsa kopmaz da, kırılmaz da. Hassasiyeti kabloda mı, hoparlör kısmında mı?

iPhone kulaklığı almayın. Çok hassas. Benimki bir ayda parçalandı. Ama her yerde çalışır.

Çok mu hassas? Benimki çamaşır makinesinde bile yıkandı ama hala cayır cayır çalışıyor.

Sadece Nokia 603'te çalışmamıştı benimki.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı