iPhone 6S %100 şarj kaç saat dayanır?

Ikenancan

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. iPhone 6S alacağım kullanan varsa eğer sorumu cevaplarsa sevinirim.

Batarya %100 sağlıklı beni gün içinde kaç saat götürür çok fazla oyun oynamıyorum. 3 saat sosyal medyada falan takılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS sürümüne göre değişiklik gösteriyor parlaklık seviyesi ve hiç kapatmadan LTE kullanımı çok etkiliyor. Sadece Wi-Fi ve parlaklık düşük seviyede kullanırsan götürür ama LTE açıp parlaklık sonuna kadar çekersen çok zor akşama kadar gitmez.

2 saatte de bitirebilirsin, 12 saatte de. Seçimlerinin sonucunda alırsın neticeyi.
Ayrıca tavsiyem iPhone 6S almaman yönünde, bütçen yetiyorsa iPhone 7 al minimum. Arada cidden çok fark var, zaten 6S'i de 2. el alacaksın aralarında fazla da fark yoktur diye umuyorum.

Son düzenleme:
Sakın 6s alma SAKIN.

Bu arada siyah temada kullan IPhone'u. Kilit ekranı ve ana ekranı da siyah arkaplan yaparsan pil ömrü artar.

Tabi pil ömrünü hesap etmenin en iyi yolu pil sağlığının yüzde kaç olduğunu sorgulamaktır. Net bir şey söylemek manasız.

2 saatte de bitirebilirsin, 12 saatte de. Seçimlerinin sonucunda alırsın neticeyi.
Ayrıca tavsiyem iPhone 6S almaman yönünde, bütçen yetiyorsa iPhone 7 al minimum. Arada cidden çok fark var, zaten 6S'i de 2. el alacaksın aralarında fazla da fark yoktur diye umuyorum.

iPhone 6S in mAh 1715.
iPhone 7'nin mAh 1960.
Çok büyük bir fark olur mu ki
Bütcemi o kadar da çıkartamıyorum Max 1500 var.

Sakın 6s alma SAKIN.

Bu arada siyah temada kullan IPhone'u. Kilit ekranı ve ana ekranı da siyah arkaplan yaparsan pil ömrü artar.

Tabi pil ömrünü hesap etmenin en iyi yolu pil sağlığının yüzde kaç olduğunu sorgulamaktır. Net bir şey söylemek manasız.
IPS ekranlı telefonlarda siyah tema ve arkaplanın hiçbir olumlu katkısı olmaz. Bahsettiğiniz durum OLED ekranlarda geçerlidir.
iPhone 6S in mAh 1715.
iPhone 7'nin mAh 1960.
Çok büyük bir fark olur mu ki
Bütcemi o kadar da çıkartamıyorum Max 1500 var.
Sadece mAh olarak bakmamak lazım, işlemci verimliliği olarak da aralarında fark var. 7 daha iyi olur. Bütçe düşükse iPhone değil Android bakmayı düşünün derim.

Bu arada düz 7 almanı tavsiye etmem istersen zorlayıp 7 Plus 32 GB bak ama bütçe zorluyorsa 6S Plus düşünebilirsin. Wi-Fi ile kullanınca 6-7 saat ekran süresi alıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı