iPhone 6S 16 GB depolama yükseltilebilir mi?

Eiesenhower

Hectopat
Yer
İstanbul
Yaklaşık 5 senedir iPhone 6S 16 GB kullanıyorum. Hafıza yetmemeye başladı, bulut kullanıyorum ama bir yere kadar. Uygulamalar yer kaplıyor. Cihazın hafızasını güvenli şekilde artırmanın yolları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 5 senedir iPhone 6S 16 GB kullanıyorum. Hafıza yetmemeye başladı, bulut kullanıyorum ama bir yere kadar. Uygulamalar yer kaplıyor. Cihazın hafızasını güvenli şekilde artırmanın yolları var mı?

Bütün dosyalarını fotoğraf ve benzerileri USB'ye depolayıp siatemi geri yükleyebilirsin ancak bütün fotoğraf ve müzik gibi şeyleri başka bir yere aktar kesinlikle sonrada sistemi geri yükle sistem ilk aldığın gibi gün gibi geri yüklenecek telefonunun modeline göre bakıp ataştırabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki arkadaş yapıyor diye biliyorum.

Bunlar ya olur ya olmaz.
böyle şeyler şans işi herkeste olur bide uğraşma boş yere sen benim dediğimi yap bütün hesap şifrelerini hatırladığından emin ol

iPhone'un SD Card takma gibi bir seçeneği yok hocam.
Hocam bu nacizane bilgin için çok teşekkür ederim 😂
Bütün dosyalarını fotoğraf ve benzerileri USB'ye depolayıp siatemi geri yükleyebilirsin ancak bütün fotoğraf ve müzik gibi şeyleri başka bir yere aktar kesinlikle sonrada sistemi geri yükle sistem ilk aldığın gibi gün gibi geri yüklenecek telefonunun modeline göre bakıp ataştırabilirsin.
Hocam usb okumuyor iphone Sandisk in ios için özel usb var ama geçici çözüm bu. Duf modu biliyorum yeniden yazılım atmayı vs ama 1 ay sonra yine doluyor benim sorum 16 yı 64 e yükseltmek gibi.

Yükseltiliyor. NAND diye bir şey vardı sanırım. Çok dikkatli yapmak gerekiyor. Aksi takdirde telefonu yedek parça yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı