iPhone 6S 32 GB iOS 15.4 ile saçmalamaya başladı

NovaEmirhan

Hectopat
Yer
Türkiye Bolu,Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i9 13900KF GIGABYTE Z790 DDR5 GSKILL TRIDENT Z5 2x48GB-2x24GB AORUS ASUS GeForce GT 710 Seagate Exos 20TB
Meslek
E-Ticaret
AirPods aldım ve kullanmak için güncelleme yaptım. Güncelleme sonrası telefonu çöpe döndü. Arkada şeffaf bir Apple logosu gözüküyor ve pil sağlığı %81'den %76'ya düştü nasıl anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, fotoğraf:

AirPods aldım ve kullanmak için güncelleme yaptım. Güncelleme sonrası telefonu çöpe döndü. Arkada şeffaf bir Apple logosu gözüküyor ve pil sağlığı %81'den %76'ya düştü nasıl anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, fotoğraf:

Hocam performans konusunda da azalma oldu mu? Sosyal medya uygulamalarında mesela? iPhone 6S Plus telefonum iOS 14.8'e sahip güncellesem mi arada kaldım.

Merhaba arkadaşlar, Apple telefonlar donanımsal hemde yazılımsal olarak ilgileniyorum. İos 15 içi gerçekten boş bir sistem. Telefonunuzda fazla kasma yaratıyor diyebilirim. iPhone 6s hala 14.8 ve asla güncellemem. Kullandığım x 15.3.1 hiç memnun değilim. 12 kullananlardan bile şikayet alıyorum.

iPhone cihazlarda performans ile bataryanın çok fazla bağlantısı var. Önerim randevu sistemi ile orijinal batarya taktırmanız. Eğer fiyat konusunda endişeniz olursa Deji marka öneririm. Kesinlikle yeni batarya ile performans ilk güne dönüyor. Hele ki sizin gibi batarya %76 seviyelerindeyken Apple işlemcileri aynı bilgisayarlarda olduğu gibi frekans kısıyor.

Tamamen planlı eskitme iPhone 7 kullanıcısıyım güncelleme sonrası Instagram'da video izlerken bile kasıyor.

Şu an kasma vs görmüyorum pil hariş performans 📈
Planlı eskitme nedir?

Hocam performans konusunda da azalma oldu mu? Sosyal medya uygulamalarında mesela? iPhone 6S Plus telefonum iOS 14.8'e sahip güncellesem mi arada kaldım.

İnstengram vs mis gibi çalışıyor aslında iOS 14.3'deyken kasıyordu?

iPhone cihazlarda performans ile bataryanın çok fazla bağlantısı var. Önerim randevu sistemi ile orijinal batarya taktırmanız. Eğer fiyat konusunda endişeniz olursa Deji marka öneririm. Kesinlikle yeni batarya ile performans ilk güne dönüyor. Hele ki sizin gibi batarya %76 seviyelerindeyken Apple işlemcileri aynı bilgisayarlarda olduğu gibi frekans kısıyor.

Ben Deji almayı düşünüyorum sizce?

Batarya ömrünü yemiş kafayı yemesi normal, en kısa zamanda servis randevusu alıp bataryayı değiştirmenizi öneririm.

Randevü almayacağım Deji batarya alsam sizce daha iyi olmaz mı?

Merhaba arkadaşlar, Apple telefonlar donanımsal hem de yazılımsal olarak ilgileniyorum. iOS 15 içi gerçekten boş bir sistem. Telefonunuzda fazla kasma yaratıyor diyebilirim. iPhone 6S hala 14.8 ve asla güncellemem. Kullandığım X 15.3.1 hiç memnun değilim. 12 kullananlardan bile şikayet alıyorum.

Nasıl ya bunda performans arttı 🤦😂 ama pil öldü çattık ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kasma vs görmüyorum pil hariş performans 📈
Planlı eskitme nedir?

İnstengram vs mis gibi çalışıyor aslında iOS 14.3'deyken kasıyordu?

Ben Deji almayı düşünüyorum sizce?

Randevü almayacağım Deji batarya alsam sizce daha iyi olmaz mı?

Nasıl ya bunda performans arttı 🤦😂 ama pil öldü çattık ya.
Ben müşterilerime daha deji hiç takmadım. Genel olarak bu işten uzak kişiler takıyor. Yine de karar sizindir.

Geri
Yukarı