iPhone 6S 32 GB satış fiyatı ne kadar eder?

evrN

Hectopat
Arkadaşlar selam, yaklaşık 1 hafta önce iki adet konu açmıştım bir tanesi 750 TL 16 GB iPhone 6S alınır mı? (bu arada aldım ve yanlış müdahale sonucu bir parça kısa devreye düştü o yüzden yapmaya çalışacağım olmazsa bilene götüreceğim.) İkinci konu ise 32 GB iPhone 6S 880TL alınır mı? Sorusuydu.
Şimdi ben bu iPhone 6S'i aldım içine batarya taktım ve ekranını değiştirdim. Toplamda 1350TL maliyeti oldu. Şimdi ben bu cihazı üstüne kar koyarak satmak istiyorum ki daha üst modeller alabileyim. Ayrıca öbür anakartta sorun çıkan 6S'inde parasının birazını çıkarabileyim. Ben ilanlara 2000TL yazdım o fiyat üzerinden 1850-1900 rakamlarına kadar düşeceğim. Sizce kozmetiği iyi olan bir 6S 32 GB kaç TL eder?

Hocam ama İPhone 6 64GB 1600TL'ye sattım 1 ay önce.Ayrıca İPhone 6 12.5.6 sürümünde kalmışken ki şuan youtube inmiyor o para etmişti.6s ise 15.7.1 sürümünde hiç mi fiyat farkı oluşmuyor
Apple telefonların normal durumda fiyatları pek değişmiyor. O yüzden fiyatlar düştüğünde tam düşüyor. Sonuçta ikisi de eski diye aradaki değer farkı kaybolabiliyor. 1800₺'ye falan satılır ama herhalde.

Hocam ama iPhone 6 64 GB 1600TL'ye sattım 1 ay önce. Ayrıca iPhone 6 12.5.6 sürümünde kalmışken ki şu an YouTube inmiyor o para etmişti. 6S ise 15.7.1 sürümünde hiç mi fiyat farkı oluşmuyor

Ben telefoncu değilim. Genel olarak Sahibindende bölgesel olarak gezdiğimde fiyatlar buna benzer oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı