iPhone 6S 3D Touch Çalışmıyor

EmreSmskk

Kilopat
Daha fazla  
Dün iPhone 6S satın almıştım. Kutuyu açıp bakmam bugüne kısmet oldu. Telefonu açtığımda 3D Touch kullanabildim. İphone nin gereksiz içinde barındırdığı bir kaç uygulamayı sildim. Ondan mı oldu nerden oldu bilmiyorum ama 3D Touch kullanamıyorum artık. Yani mesela kameraya basıyorum. O hissi veriyor ama kısayol seçenekler çıkmıyo. Aynı zamanda Live Photos ozelliğinide kullanamıyorum. Fotoğrafa ya da bir mesaja sert bastığımda o olayın olması lazımdı ama olmadı. Dediğim gibi bunlar ilk oldu sonra nolduysa çalışmadılar. Umarım anlatabilmişimdir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Genel, erişebilirlik, 3d touch, 3d touch duyarlılığı. Duyarlılığı en aza getirip dener misin ?

Eğer erişebilirlikteki ayarlar işe yaramazsa telefondaki verilerin bir yedeğini iTunes ile alıp cihazın ayarlar-genel-sıfırla-tüm ayarları sıfırlayı seç ardından cihaz yeniden başladığında tekrar dene, eğer bu şekilde de olmazsa yetkili servise yolla cihazı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı