iPhone 6S 64 GB vs iPhone 7 32 GB vs iPhone 7 Plus 32 GB

Bütçe
3500-6000
Hocam bu bütçede güzel bir Android telefon alınabilir iPhone 7 teknolojisi çok geri kalacaktır ve güncelleme desteğide bitti zaten.
hocam benim için hız performans önemli fotoğraf çeken biriside değilim öyle işimi görsün yeterli diyorum

EasyCep'te şikayetler çok fazla hb bilişim sitesinde ise şikayet oranları diğerine göre daha az.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada hb bilişimden alınma bir cihazın inceleme videosu var ama videodaki cihaz 6s.

Hb bişim EasyCep sitesine göre daha iyi bir video yolladım zaten bak istersen.
izledim

Hocam bu bütçede güzel bir Android telefon alınabilir iPhone 7 teknolojisi çok geri kalacaktır ve güncelleme desteğide bitti zaten.
bu bütçeye alınacak en iyi telefon ikinci el note 10 s olacaktır ama yurt dışı versiyon

Hocam benim için hız performans önemli fotoğraf çeken biriside değilim öyle işimi görsün yeterli diyorum.

İzledim.

Hocam size önerim Xiaomi cihazlardan uzak durun sebebi ise uygulama desteği normal androideki gibi yok mesela peel mi remote uygulamasını MIUI cihaza kuramazsın hep hata verir ikinci sebep ise Xiaomi cihazlarda internet bağlantısı ve mobil veri kronik hatalıdır bende Turkcell var cihazım o zamanlar Note 8 proydu evin dibinde 2 tane baz istasyonu var ve ona rağmen hızım mobil veride 30 falandı her şeyi geçtim evde fiber net var bilgisayarda 95Mbps alırken telefonda 25-35 alıyordum annemde Note 10s var o da aynı şekilde 25-35 arası bende Mi Box var o da 30 Mbps alıyor yani bu sebepler zaten almamak için büyük nedendir aynı şekilde Redmi ve POCO gibi cihazlarada bakmayın altyapısı Xiaomi'ye ait.

Son düzenleme:
bu bütçeye alınacak en iyi telefon ikinci el note 10 s olacaktır ama yurt dışı versiyon

Hocam size önerim Xiaomi cihazlardan uzak durun sebebi ise uygulama desteği normal androideki gibi yok mesela peel mi remote uygulamasını MIUI cihaza kuramazsın hep hata verir ikinci sebep ise Xiaomi cihazlarda internet bağlantısı ve mobil veri kronik hatalıdır bende Turkcell var cihazım o zamanlar Note 8 proydu evin dibinde 2 tane baz istasyonu var ve ona rağmen hızım mobil veride 30 falandı her şeyi geçtim evde fiber net var bilgisayarda 95Mbps alırken telefonda 25-35 alıyordum annemde Note 10s var o da aynı şekilde 25-35 arası bende Mi Box var o da 30 Mbps alıyor yani bu sebepler zaten almamak için büyük nedendir aynı şekilde Redmi ve POCO gibi cihazlarada bakmayın altyapısı Xiaomi'ye ait.
Xiaomi cihazı düşünmüyorum , iphone almayı düşünüyorum

Doğru yoldasınız bütçenizde gayet iyi imkan varsa 8 bakın ama benim ne işim var diyorsan 7 bak (ellerin büyükse 7 Plus bak :D).
birde şundan korkuyorum veririm parayı sıkıntılı gelirse diye

Doğru yoldasınız bütçenizde gayet iyi imkan varsa 8 bakın ama benim ne işim var diyorsan 7 bak (ellerin büyükse 7 Plus bak :D).
internetten ilk defa telefon alacagım

Bir de şundan korkuyorum veririm parayı sıkıntılı gelirse diye.

İnternetten ilk defa telefon alacagım.

Fatura ve garanti sende iade talibini aç veya değiştirme talebi oluştur ama kutu üstündeki barkoda falan hasar gelmesin yırtılmasın yoksa mırın kırın yapıyorlar ve işler uzuyor.

Fatura ve garanti sende iade talibini aç veya değiştirme talebi oluştur ama kutu üstündeki barkoda falan hasar gelmesin yırtılmasın yoksa mırın kırın yapıyorlar ve işler uzuyor.
anladım

Arkadaşlar birde bir sorum daha olacaktı bankamatik hesap kartı ile taksit yapılıyormu , yapılmıyorsa birşekilde yapılma ihtimali varmı veya 18 yaş altı kredi kartı başvurusu yapmanın bir yolu varmıdır acil cevap bekliyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı