iPhone 6S Almak vs iPhone 7'yi Beklemek

Buddy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 6S 64 GB almayı düşünüyorum. Fakat iPhone 7'nin çıkmasına 5 aydan fazla bir süre var. Sizce iPhone 6S mi alayım yoksa 7'yi mi bekleyeyim? 6S ile 7 arasında çok fazla fark olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans tarafında çok fark olmayacaktır. Bu fark genellikle S modellerinde oluyor. Beklemenize gerek yok iPhone 6S alabilirsiniz.

Performans tarafında çok fark olmayacaktır. Bu fark genellikle S modellerinde oluyor. Beklemenize gerek yok iPhone 6S alabilirsiniz.
Arkadaş haklı. Şimdi olay şundan ibaret, s olmayan modellerde şekil değişir hız aynı kalır %5 6 artabilir bazı basit sorunlar olur boya atması gibi. S ise Speed demek yani hız bu modellerde tasarım değişmez hız %50 60 70 artar ve basit sorunlar düzelir bana kalırsa 6s alıp kalan parayı 7s e saklamak.

Arkadaşlar iPhone 6S 64 GB almayı düşünüyorum. Fakat iPhone 7'nin çıkmasına 5 aydan fazla bir süre var. Sizce iPhone 6S mi alayım yoksa 7'yi mi bekleyeyim? 6S ile 7 arasında çok fazla fark olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şu anda kullandığınız telefonun ne olduğuna ve ihtiyacınıza ne kadar cevap verebilir durumda olduğuna göre cevap vermek gerekir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı