iPhone 6S Batarya Performansı

Aynen kardeşim Azerbeycanlıyım burada yaşıyorum ve hakikaten burada fiyatlar baya pahalı. Ama bizim ülkenin yasalarında yurt dışından siparişle telefon getirmek yasak değildir :) Mesela ben yaşadığım yerden hiç bir zaman telefon almadım, yalnızca UAE (Birleşik Arap Devletlerinden) alıyorum. Orada vergi olmadığından telefonlar çok ucuza satılıyor (y)
O büyük şans. Türkiye'de öyle bir şey yok maalesef. Burada da Hac zamanı görüyorum siparişleri arkadaşlardan:) Arap ülkelerinde herhalde vergilendirme ve iade olayı daha uygun. Ben genelde Avrupa'dan alıyorum cihazı. Vergi iadesi derken çok iyi fiyata geliyor. Bence acelen yoksa hiç zorlama ya da diğer ülkelerdeki fiyatları bir kontrol et bütçe açısından. Sana zarar vermeyen denk gelirse neden olmasın(y)

O büyük şans. Türkiye'de öyle bir şey yok maalesef. Burada da Hac zamanı görüyorum siparişleri arkadaşlardan:) Arap ülkelerinde herhalde vergilendirme ve iade olayı daha uygun. Ben genelde Avrupa'dan alıyorum cihazı. Vergi iadesi derken çok iyi fiyata geliyor. Bence acelen yoksa hiç zorlama ya da diğer ülkelerdeki fiyatları bir kontrol et bütçe açısından. Sana zarar vermeyen denk gelirse neden olmasın(y)
O zaman iPhone 8 çıkana kadar beklemeye karar verdim, zaten şimdi kullandığım yeterince işimi görüyor

O zaman iPhone 8 çıkana kadar beklemeye karar verdim, zaten şimdi kullandığım yeterince işimi görüyor
Bence doğru karar(y) Bir cihaz için rızkından kesen tiplerden olmaya gerek yok:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı