iPhone 6S ekran değişimi

Hangi renk acaba? Anakart arızası olduğu için kullanılamaz durumda gelen ama orijinal ekranı sorunsuz çalışan 6S'im var. Eğer telefonunuz uzay grisiyse ilginizi çekebilir.

Apple zaten yavaş yavaş eski cihazlardan desteğini çekiyor. iPhone 6S gibi bir cihaza fazla bir masraf yapılmasını mantıklı bulmuyorum.
Takip ettiğim onlarca yabancı forumda 6S ve 6S Plus modellerine IOS 14 gelecek diyorlar ki bunu söyleyenler sıradan insanlar değil yıllardır hem jailbreak işinde hem de Apple Developer hesabı olup Xcode üzerinde çalışma yapan geliştiriciler. Dediğim gibi dışarıda 80 cent olan hoparlör rastgale bir tamirciye gittiğimde 50TL fiyat çekiyor. Yedek parçaları ülkeye ithalat eden mi yoksa ucuzdan alıp işçiliğe 40-45TL yazan mı bizi kazıklıyor belli değil. 0.80*7=5.6TL yapar :D

Hangi renk acaba? Anakart arızası olduğu için kullanılamaz durumda gelen ama orijinal ekranı sorunsuz çalışan 6S'im var. Eğer telefonunuz uzay grisiyse ilginizi çekebilir.
Benim ki uzay grisi ve 32GB olan versiyon fakat telefon yenileme gibi bir arzum yok keza kırıkta ciddi bir kırık değil.

Benim ki uzay grisi ve 32GB olan versiyon fakat telefon yenileme gibi bir arzum yok keza kırıkta ciddi bir kırık değil.
Telefon yenileme olarak demiyorum. Bende orijinal çıkma ekran mevcut. Telefonun ekranını değiştirme durumunda yan sanayi yerine orijinal ekran tercih etmek isterseniz diye düşündüm. Benim için sorun değil tabi ama yan sanayi ekranları tavsiye eden bir kişiye bile denk gelmedim bilginiz olsun.

Telefon yenileme olarak demiyorum. Bende orijinal çıkma ekran mevcut. Telefonun ekranını değiştirme durumunda yan sanayi yerine orijinal ekran tercih etmek isterseniz diye düşündüm. Benim için sorun değil tabi ama yan sanayi ekranları tavsiye eden bir kişiye bile denk gelmedim bilginiz olsun.
Fiyat ne kadar acaba ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat al buradan.

Geri
Yukarı