iPhone 6S Gümüş Rengi Kutu Açılımı ve İncelemesi — Türkçe

'' iPhone 6s Gümüş Rengi (64 GB) Kutu Açılımı ve İncelemesi ''ni yaptım. Gerçekten benim için en iyi telefon budur. Tasarımından donanım özelliklerine kadar herşeyi muhteşem. Umarım sizede ipucu olmuştur işinize yaramıştır, iyi seyirler..:) Yazılı bir açıklama yapmayacağım her şeyi zaten videoda belirttim..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önceden Roze Altın renginin de kutu açılımı ve incelemesini yapmıştım. Onu da BURADAN izleyebilirsiniz (Technopat Sosyal Konusu).

Teknik bazı özellikler:

- Kapasite: 64 GB
- 3D Touch özelliğine sahip Retina HD ekran
- 64 bit mimariye sahip A9 çip, M9 yardımcı hareket işlemcisi
- İki kat daha hızlı Touch ID
- 3D Touch ile çalışan hareketli duvar kağıtları

Arka Kamera:

- 12 megapiksel iSight kamera
- Saniyede 30 kare 4K video kaydı (3840 x 2160)
- Saniyede 30 veya 60 kare 1080p HD video kaydı
- Saniyede 30 kare 720p HD video kaydı
- Saniyede 240 karede 720p , Saniyede 120 karede 1080p ağır çekim kaydı
- True Tone Flash
-Live Photos
- Panorama (63 megapiksele kadar)

Ön Kamera:

- 5 megapiksel fotoğraflar
- 720p HD video kaydı
- Retina Flash
- Fotoğraflar ve videolar için otomatik HDR

@b1oguzhan

@b1oguzhan Güzel inceleme, benim de youtube kanalım var abone olma etiket tuşunu nasıl yaptın tıklayınca direk yeni sekme açıp aboneliği onayla geliyor. Etiket mi oluyor bu spot ışığı olan mı ? Ayrıca keşe 16 gb hakaret olur demek yerine az tarafsız inceleyip Apple kullanıcılara hakaret etmiş desen daha da yakışırdı. Bence o paraya nazaran bir Samsung Galaxy S6 değil. :)

@b1oguzhan Güzel inceleme, benim de youtube kanalım var abone olma etiket tuşunu nasıl yaptın tıklayınca direk yeni sekme açıp aboneliği onayla geliyor. Etiket mi oluyor bu spot ışığı olan mı ? Ayrıca keşe 16 gb hakaret olur demek yerine az tarafsız inceleyip Apple kullanıcılara hakaret etmiş desen daha da yakışırdı. Bence o paraya nazaran bir Samsung Galaxy S6 değil. :)
Teşekkürler, spot ışığı ile yaptım. Hakaret olur dediğim aslında yine Apple kullanıcılarına demiş oldum yani 16 GB cihaz alınmaz dedim sizin fikriniz Galaxy S6 olabilir ama ondan bahsetmedim. Ona bakıcak olursan Galaxy S6'da iyi bir telefon ama ben iPhone 6S'in daha iyi oldugunu düşünüyorum :)

Son düzenleme:
Teşekkürler, spot ışığı ile yaptım. Hakaret olur dediğim aslında yine Apple kullanıcılarına demiş oldum yani 16 GB cihaz alınmaz dedim sizin fikriniz Galaxy S6 olabilir ama ondan bahsetmedim. Ona bakacak olursan Galaxy S6'da iyi bir telefon ama ben iPhone 6S'in daha iyi olduğunu düşünüyorum :)
Bende spot ışığı kullanıyorum fakat sizin gibi yeni sekmede aboneliği onayla diye ekrana buton gelmiyor ayrıntılı anlatır mısınız ? Ayrıca iPhone 6S ve Galaxy S6 karşılaştırmak biraz yanlış olur onun rakibi olsa olsa S7 olur ki oda piyasada yok şuan Galaxy S6 edge + daha doğru bir kıyaslama.

Bende spot ışığı kullanıyorum fakat sizin gibi yeni sekmede aboneliği onayla diye ekrana buton gelmiyor ayrıntılı anlatır mısınız ? Ayrıca iPhone 6S ve Galaxy S6 karşılaştırmak biraz yanlış olur onun rakibi olsa olsa S7 olur ki oda piyasada yok şuan Galaxy S6 edge + daha doğru bir kıyaslama.
Spotu seçtikten sonra abone olma kısmını seçip YouTube kullanıcı adınızı yazmanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı