iPhone 6S Home tuşu oynuyor

lafkes

Hectopat
Arkadaşlar telefonum garantisi yok servise gönderin falan demeyin. 2 gün önce yere düşürüp dokunmatiğini bozmuştum yeni ekran sipariş verdim bugün taktım ekranı bir sorun yok eskisi gibi güzel çalışıyor ancak Home tuşunda normalden fazla bir boşluk var gibi gevşemiş gibi. Sağına soluna hafif basınca oynuyor sanki emaneten orada duruyormuş gibi bu sorunu nasıl çözerim?
Edit: Cihazı açtım parmak izini tutan plakanın 1 vidası çıkmış o yüzden gevşemiş sıktım iyice yerine şimdi eskisi gibi oldu yine sallantı var ama o normaldi. Konu kilit.

Son düzenleme:
Arkadaşlar telefonum garantisi yok servise gönderin falan demeyin. 2 gün önce yere düşürüp dokunmatiğini bozmuştum yeni ekran sipariş verdim bugün taktım ekranı bir sorun yok eskisi gibi güzel çalışıyor ancak Home tuşunda normalden fazla bir boşluk var gibi gevşemiş gibi. Sağına soluna hafif basınca oynuyor sanki emaneten orada duruyormuş gibi bu sorunu nasıl çözerim?
Sana öyle geliyordur. Fazla takıntılısın gibi geldi kardeşim. Aynı şeyi bende yeni iphone 6s aldığımda yaşamıştım. Bir şey olmaz fazla düşünme. Çalışıyorsa problem yok :)

Sana öyle geliyordur. Fazla takıntılısın gibi geldi kardeşim. Aynı şeyi bende yeni iPhone 6S aldığımda yaşamıştım. Bir şey olmaz fazla düşünme. Çalışıyorsa problem yok :)

Şimdi cihazın içini baştan açıcam bir vida eksikti oraya vida atacağım çözmeye çalışıcam editlerim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı