iPhone 6S hoparlör değişimi nerede yapılmalı?

astonishedflyer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. iPhone 6S kullanıyorum. Yıllardır kullanmanın sonucu hoparlörün sesi epey azaldı ve geçen yaz ufak bir ses kaçması sonucu sesi boğuklaştı. Hoparlörünü değiştirmek istiyorum, İstanbul'da yaşıyorum bu işlemi yaptırabileceğim güvenilir bir yer var mı bildiğiniz? Kadıköy'deki GSM İletişim nasıl? Karşıma onlar çıktı ama yine de sormak istedim.

Merhabalar. iPhone 6S kullanıyorum. Yıllardır kullanmanın sonucu hoparlörün sesi epey azaldı ve geçen yaz ufak bir ses kaçması sonucu sesi boğuklaştı. Hoparlörünü değiştirmek istiyorum, İstanbul'da yaşıyorum bu işlemi yaptırabileceğim güvenilir bir yer var mı bildiğiniz? Kadıköy'deki GSM iletişim nasıl? Karşıma onlar çıktı ama yine de sormak istedim.

Al kendin değiştir kolay zaten soketli. Ben şahsen öyle yapıyorum dışarıda 150 falan istiyorlar zaten onlar da orijinal takmıyorlar.
Merhabalar. iPhone 6S kullanıyorum. Yıllardır kullanmanın sonucu hoparlörün sesi epey azaldı ve geçen yaz ufak bir ses kaçması sonucu sesi boğuklaştı. Hoparlörünü değiştirmek istiyorum, İstanbul'da yaşıyorum bu işlemi yaptırabileceğim güvenilir bir yer var mı bildiğiniz? Kadıköy'deki GSM İletişim nasıl? Karşıma onlar çıktı ama yine de sormak istedim.

Geri
Yukarı