iPhone 6S için batarya önerileri

Morphia

Hectopat
Yer
Ohio
Selamlar, yakın bir zamanda batarya değiştireceğim. Ve değiştirmemle birlikte bu batarya beni en az 8 ay idare etmeli.
Stajdan sonra telefonu değiştirmeyi planlıyorum zaten. Nisanda stajım başlayacak, ve 6 ay orada kalacağım.

Velhasıl: Dolaptan, orijinal diye iddia edilen Apple logolu bir batarya buldum, %100 ve sıfır diye iddia edildi. Fakat bandı yok, fiyatı 90 ₺
Bir yandan da, Deji güçlendirilmiş batarya var aklımda, ama tamamen şans işi deniliyor. Bazıları memnun bazıları değil.
Galio diye bir marka duydum, ama hakkında pek yorum yok.

Sizin önerileriniz nedir dostlar?

Orijinal diye iddia edilen bataryaların neredeyse hiçbiri orijinal değildir. Sadece Apple yetkili servisleri orijinal pil kullanır.

Deji, Rova, Baseus, Fppro markaları genelde güvenilir olarak geçen yan sanayi pil markalarıdır. Bütçenize hangisi uygunsa onu tercih edebilirsiniz.

Deji tercih edeceğim gibi ama karar veremiyorum, siz olsanız hangisini tercih edersiniz? gidip telefoncu da değiştirdiğim zaman yaklaşık 250 gibi bir fiyat çıkarıyorlar. Deji şu anda, 165 lira gibi bir fiyata satılıyor. 50 ₺ işçilik verip değiştirteceğim. Kendimde değiştiririm aslında ama flex bandını falan yırtarım diye o işe girmek istemiyorum.
Woyax iPhone 6s Batarya 2310mAh Yüksek Kapasite

Ayrıca böyle bir şey buldum, hoş geldin kuponu olarak %10 indirim veriyor. Ve içinde sıvı bandına kadar her şey var.
Yorumları okudum Woyax’ın bir iki beğenmiş, gerisi eski bataryasını takacak kadar düşmüş. Ki, sanırsam bu marka Deji’nin alt markası.

Son düzenleme:
Hocam, neden kullanılmasın? Şu an bile Android cihazlara taş çıkartır. 16 GB modeli hemde. Takılıyor illa ki tabii, ama o kadar çok değil.
Dostum gerçekten Deji şans işi mi? Yorumları okuduğumda, bazıları iade ediyor. Şansları varsa 1 yıl sıkıntısız kullanabiliyorlar gibi yorumlar görüyorum.

Geri
Yukarı