iPhone 6S iCloud şifresini unutmak

ilkeryaman

Hectopat
Kardeşim iPhone 11 aldı. Eskisini ben aldım kenarda bulunsun diye. Cihazı 5 6 yıl önce sıfır aldık. iPhone 6S Plus. iCloud şifresini bilmiyor. Kötü tarafı iCloud'a kayıtlı olan telefon numarası en eski numaralarımızdan ve erişim imkansız numaraya. Sizce ne yapabilirim? Hard reset atsam yeni iCloud açtırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim iPhone 11 aldı. Eskisini ben aldım kenarda bulunsun diye. Cihazı 5 6 yıl önce sıfır aldık. iPhone 6S Plus. iCloud şifresini bilmiyor. Kötü tarafı iCloud'a kayıtlı olan telefon numarası en eski numaralarımızdan ve erişim imkansız numaraya. Sizce ne yapabilirim? Hard reset atsam yeni iCloud açtırır mı?
Yanlış bilmiyorsam, faturanız var ise en yakın apple mağazasından kurtarabiliyorsunuz fakat faturanız var ise, yanlışım var ise düzeltsin arkadaşlar.

Kardeşim iPhone 11 aldı. Eskisini ben aldım kenarda bulunsun diye. Cihazı 5 6 yıl önce sıfır aldık. iPhone 6S Plus. iCloud şifresini bilmiyor. Kötü tarafı ICloud'a kayıtlı olan telefon numarası en eski numaralarımızdan ve erişim imkansız numaraya. Sizce ne yapabilirim? Hard reset atsam yeni iCloud açtırır mı?

Fatura olmadan açtırmanız mümkün değil şöyle bir seçenek mevcut kayıtlı olan telefon numarasını gerekli bayiye giderek tekrar çıkartıyorsunuz bu şekilde açabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki arkadaşların dediği gibi numaranızı yeniden açtırmaz ya da bir Apple Store'a gitmezseniz hiçbir şekilde açamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı