iPhone 6S iTunes şarkı sözleri görünmeme sorunu

7OKER

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, müzik uygulamasında internetten indirdiğim 4 albüm var. Bunları iTunes'dan telefon ile eşzamanlamadan önce iTunes arşivindeki öznitelikleri arasına şarkı sözlerini de yazdım. Ancak telefonda yalnızca tek bir tanesinde şarkı sözlerini görüntüleyebiliyorum. Diğer üç albümde yok. Aralarındaki tek fark ise, şarkı sözlerini görüntüleyemediğim albümlerin M4A, görüntüleyebildiğim parçanın ise MP3 formatında olması. Ancak bu farklılığın bu sorunun kaynağı olduğunu zannetmiyorum. Yabancı forumlarda telefondaki müzikleri sil ve tekrar eşzamanla diyor. Denedim fakat sonuç aynı. Deneyimi olan biri yardım ederse sevinirim.

IMG_3433.PNG
IMG_3432.PNG

Not: Şarkıları iTunes'da çalarken seekbar'ın sağında telefonda sözleri görünmeyen şarkıların sözleri görünüyor. Sadece telefonda görünmüyor.

6S, iOS 10.2.1 kullanıyorum.

Ekteki resimde görüldüğü gibi "avoid the light" parçasında şarkı sözleri varken, diğer tüm parçalarda yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı