iPhone 6S Plus çok donuyor

Bölgeyi Fransa yaparsanız bir nebze hızlanacaktır.

@eyüpcan49 neden düşündürücü olayı bilmiyorsunuz galiba 🤣

@eyüpcan49 Apple'ın bilinçli yavaşlandırma ile eski IPhone'ların hızını düşürmesi sonrasında fransız hükümetinin Apple'a ceza kesmesi ve bu sebepten ötürü Apple'ın yavaşlatmayı sürdürememesi. 🤣

Hocam sizin batarya ölmüş biri kurtarsada rahatlasam diyor ayrıca denemeden yalan söylemeyiniz daha çok takılması mümkün değil en kötü ihtimal hiç hızlanmaz.

Yalan söylemiyorum şu anda bölge Fransa biraz daha yavaşladı gibi ama pil seviyesi de %17 civarında tabii ki şakasına söyledim pil seviyesi yüzünden takılmalar artmaya başladı.

Arkadaşta pek işe yaramamış gibi 🤣

Kardom bataryası ölmüş telefonun bir anda hızlanması için bir mucize gerekli arkadaşta işe yaramayabilir bataryası şişmiş bitmiş bir telefonu hızlandırmak için ancak bataryasını değiştirmeniz gerekir madem siz çok biliyorsunuz YouTube'dan biraz araştırın ondan sonra haha atın 🤣

Yalan söylemiyorum şu anda bölge Fransa biraz daha yavaşladı gibi ama pil seviyesi de %17 civarında tabii ki şakasına söyledim pil seviyesi yüzünden takılmalar artmaya başladı.

Normaldir hocam bataryasını değiştirin Allah korusun şişmiştir elinizde patlar yüzünüzde kalıcı hasar falan olabilir.

Kardom bataryası ölmüş telefonun bir anda hızlanması için bir mucize gerekli arkadaşta işe yaramayabilir bataryası şişmiş bitmiş bir telefonu hızlandırmak için ancak bataryasını değiştirmeniz gerekir madem siz çok biliyorsunuz YouTube'dan biraz araştırın ondan sonra haha atın 🤣

Normaldir hocam bataryasını değiştirin Allah korusun şişmiştir elinizde patlar yüzünüzde kalıcı hasar falan olabilir.

Yarın götürüp göstereceğim güçlendirilmiş pil değişimi şart.

Geri
Yukarı