İPhone 6s/6s Plus mı?

Hocam,söylediklerinizde haklısınız ama 2.elde açıkcası kendime güvenmiyorum,Android ise ios kadar stabil çalışmıyor birazda iosa güvendiğim için 6s+ almayı düşünüyorum.
Hocam sıfır cihazlarda sorun cihazlar olabiliyor. Bu şans işi. Android iOS kadar stabil değil düşüncenize katılmıyorum. Android eskiden stabil değildi. Bence Artık stabil. Sonuç olarak 6s+ tercihiniz yine de gözden geçirin derim. Benim tercihim ikinci el temiz faturalı 7 plus olurdu bu bütçeye iPhone tarafında. Ama bence android düşünürseniz Pocophone F1,Xiaomi mi 8,Asus zenfone 5z,meizu 16 Th gibi cihazlar önerebilirim.Meizu 16 Th şuan 2800 TL Hepsiburada da satılıyor efsane mavi rengi ile.Kesinlikle önerebilirim Snapdragon 845 işlemcili bir Telefon kesinlikle 6s+ ve 7+ dan daha iyi bir performans verecektir.

Temiz bulabilirsen ikinci el 7 Plus al iPhone 8/Plus ile aralarında aşırı fark yok, kablosuz şarj olayı fiyat fazla arttırıyor.
Bu arada jailbreak yapılabilir sürüm bulursan eğer tadından yenmez.

Kardeşim, 6s/6sPlus alacağınıza o paraya gider 7 alırım. 3000 veya 3100TL'ye satılan 7 var. Bence 7 hertürlü ama sen 6s ve 6s+ hangisi diyorsan 6s+ olabilir.

Güncelleme ile bataryası bitirilip yavaşladıktan sonra gelmesin daha iyi!:D
6s Plus mı? xDDD
Reklam yapmıyorum, yanlış anlaşılmasın da :D Çok güzel fiyat bence:
8 Plus alacak olmasam kesinlikle değerlendirirdim. Gold renk hastasıyım ama ben, bide o var :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı