iPhone 6s Plus dokunmatiği bazen duruyor

Eskilerdenn

Hectopat
Telefonla bazen takılırken dokunmatik bir anda gidiyor ama arka planda videolar oynamaya devam ediyor tuşlar falan işliyor sadece dokunmatik gidiyor ve ekranı kapatıp açınca düzeliyor. Bunun nedeni nedir?

Cihazınıza soft reset atmayı deneyin. Bu işlemi gerçekleştirmek için aşağıdaki eylemleri gerçekleştirin.
  1. Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun
  2. Ana Sayfa düğmesini basılı tutun
  3. Ekran kapanıp, üzerinde Apple logosu bulunana kadar her iki düğmeyi de basılı tutun.
Bu işleme ek olarak Ayarlar - Genel - Sıfırla - Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğine gidebilirsiniz. Bunun yanında iOS versiyonunuz kaç ve depolama alanı ne durumda acaba?

Cihazınıza soft reset atmayı deneyin. Bu işlemi gerçekleştirmek için aşağıdaki eylemleri gerçekleştirin.
  1. Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun
  2. Ana Sayfa düğmesini basılı tutun
  3. Ekran kapanıp, üzerinde Apple logosu bulunana kadar her iki düğmeyi de basılı tutun.
Bu işleme ek olarak Ayarlar - Genel - Sıfırla - Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğine gidebilirsiniz. Bunun yanında iOS versiyonunuz kaç ve depolama alanı ne durumda acaba?
Son sürüm iOS ve depolama alanı 16 GB da 2 GB boş. Soft reset ne işe yarıyor?

Son sürüm iOS ve depolama alanı 16 GB da 2 GB boş. Soft reset ne işe yaıyor ?
Olası yazılımsal sıkıntı varsa RAM’i rahatlatmak ve hataları düzeltmek için bir çözüm yolu olabilir. @Sadullah arkadaşımızın dediği gibi ikinci el replika ekran, cihaz yük altına girince ve ısınınca devre dışı kalıyor olabilir.

Olası yazılımsal sıkıntı varsa RAM’i rahatlatmak ve hataları düzeltmek için bir çözüm yolu olabilir. @Sadullah arkadaşımızın dediği gibi ikinci el replika ekran, cihaz yük altına girince ve ısınınca devre dışı kalıyor olabilir.
Ama bazen ekranı açar açmaz oluyor anlamadım.
Aslında ekranın değiştiğini bilmiyorum sadece dokunmatik birAz dandik gelsi bana ve renkler çok canlı gözüküyor o yüzden ekran değişmiş dedim bilemiyorum.

Ama bazen ekranı açar açmaz oluyor anlamadım.

Aslında ekranın değiştiğini bilmiyorum sadece dokunmatik birAz dandik gelsi bana ve renkler çok canlı gözüküyor o yüzden ekran değişmiş dedim bilemiyorum.

A kalite sanayiler de ancak yan yana getirince anlarsin renk farkını. Yüzde 90 Ekran'dan dostum.

Geri
Yukarı