iPhone 6S Plus hala alınır mı?

Genshin Impact için merak ettim baktım ama desteklenen modeller arasına almış liste olarak keza birkaç tane performans testi videosu da var YouTube'ta ama performans olarak öyle çok memnun edecek bir şekilde olmadığı bariz belli (25 FPS oyunculuğu bariz memnun bırakmaz yani).
Günlük kullanımda üzmez ama ağır işlemlere geldiğinde sınıfta kalacağı bariz belli, benzer fiyatlardaki Galaxy S8'e baktım aynı oyundaki denemelerine ama o cihazda da oyun biraz daha iyi olmakla beraber benzer şekilde çalışıyor anladığım kadarıyla.
Cihazların kasılma nedenleri arasında pil sağlığı büyük rol oynuyor iyi bir pile sahip bir cihazla pil namusa katliama uğramış cihaz büyük farklılıklar gösterebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, ben Sahibinden'de ekranı ve bataryası değişmiş, kutulu güzel 32 GB bir iPhone 6S Plus telefonu 2500 TL gibi bir fiyata buldum. Bu telefonu almak istiyorum ama artık Apple yazılım güncellemesi göndermiyor diye almakta kararsızım. Telefonda çoğunlukla kullanacağım şeyler; Instagram, WhatsApp ve bazı oyunlar(Subway surf, Clash of Clans, Minecraft, Genshin Impact, vb.) Bu zamanda bu telefon alınır mı? Alırsam kaç yıl kullanılır?

Alınır. En az 1-2 yılı daha var. Ayrıca güncelleme desteğinin bitmesi çok sıkıntı değil, uygulama ve güvenlik güncellemeleri var daha en az 3 yıl, Genshin Impact kasar, ama onun dışında dediğiniz oyunları rahatlıkla oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı