iPhone 6S Plus vs iPhone 7

Umut Özgan

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yakın zamana kadar iPhone 6S 16GB kullanıyordum. Alanın yetersiz gelmesi sebebi ile Xiaomi Mi 5S 64GB telefonuna geçtim fakat telefonu kullanamıyorum. iPhone kullandığım günleri özlüyorum şahsen. Gerek genel kullanım gerek kulaklık sesi gerek oyun performansı olarak Mi 5S, 6S'den geride bir cihaz. Tekrar iPhone'a geçeceğim fakat bu sefer 6S Plus yada 7 almayı düşünüyorum. Tabii ki 32 yada 64GB modelleri olacak. Sizce hangi telefonu seçmeliyim? Telefonu genel olarak müzik, oyun, film, video izlemek için kullanırım. 6S'in performansından gayet memnundum hafıza dışında. Sizce hangi modele geçmeliyim? Bir yanda daha büyük geniş bir ekran bir yanda daha güncel ve güçlü sistem. Arada kalmış durumdayım. Sizin de görüşlerinizi bekliyorum. Bu arada iki cihaz da ikinci el olarak alınacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
6S Plus rahat 2 sene daha yeterli performans verecektir. Film, oyun, video gibi senaryolarda büyük ekran avantajınıza olur. Oyunlarda 7 daha önde olacaktır ama bunu belirtmek gerek.

Tabii ki iPhone 7 oyunlarda önde olacaktır fakat uzun süre 6s kullandım. Artık büyük bir telefona geçmek istiyorum.

Pil sağlığı %90'ın üzerinde olan bir 6S Plus pil performansı olarak 6S'ten çok daha tatminkar olacaktır fakat çipset aynı iken çözünürlük arttığı için Plus model daha düşük oyun performansı sergileyecektir, bunu da göz önüne alın.

Pil sağlığı %90'ın üzerinde olan bir 6S Plus pil performansı olarak 6S'ten çok daha tatminkar olacaktır fakat çipset aynı iken çözünürlük arttığı için Plus model daha düşük oyun performansı sergileyecektir, bunu da göz önüne alın.
Evet o durumunda farkındayım. 6s gayet yeterliydi benim için Plus modelinin çok büyük bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı