iPhone 6S Plus vs Xiaomi Note 9 Pro

fehmih

Hectopat
2019 Mart ayında aldığım iPhone 6S Plus'ım var. Tek bir çiziği dahi yoktur, garantiye bir kere bile gitmemiştir. 2021 Mart ayına kadar da garantisi vardır. Ancak ben Xiaomi Note 9 Pro almak istiyorum. Sebebi ise iPhone 6S Plus'un kamerası tatmin etmiyor ve güncel bir telefona geçmek istiyorum. Sizce satmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 9 Pro her konuda iPhone 6'dan daha iyi. Batarya, İşlemci, Ram, Ön - Arka kamera, Çözünürlük, Ekran Boyutu... İphone 6 artık çok eskidi. Güncel bir telefona geçmek her zaman daha iyi. Kamera hariç bir sıkıntın yoksa ve telefonunu seviyorsan devam edebilirsin. Fakat güncel bir telefona geçiş yapmak istiyorsan, mantıklı bir karar olacaktır.

6S Plus kullandınız mı? Arka kamera gece çekimi kötü, ön kamera aydınlıkta bile berbat.

Ondan bahsetmiyorum, Xiaomi telefonlarda story atınca kare kare oluyor hikayeler, bundan ötürü çoğu kişi telefonunu satıyor. Daha geçen gün bir abimiz Mi 10 Ultra almıştı ama story kalitesinden ötürü satma kararı aldı. Diğer özellikler anlamında tabii ki Xiaomi.

Geri
Yukarı