iPhone 6S şarj soketi tamiri

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar. İkinci el iPhone 6S aldım şarj soketini temizlerken bozdum. Yenisini almayı düşünüyorum ama internette 17-70 TL arasında fiyatlarla karşılaşıyorum. Telefonculara zaten güvenmiyorum. Bu soketin tamiri mümkün müdür ? Ya da bu ürünün orijinaliyle yan sanayisi arasında çok fark var mıdır ? Ne önerirsiniz ? İlginiz için teşekkürler herkese iyi forumlar.

Mümkündür sanıyorum. Ancak bütçeniz kısıtlı değilse teknik serviste yaptırmanızı öneririm. Telefoncular genel olarak iyi yapamıyor. En iyisi bile teknik servis kadar iyi olmuyor.

Mümkündür sanıyorum. Ancak bütçeniz kısıtlı değilse teknik serviste yaptırmanızı öneririm. Telefoncular genel olarak iyi yapamıyor. En iyisi bile teknik servis kadar iyi olmuyor.
hocam işin açığı telefondan biraz anlarım ucuza aldım bilerek. sorunlarını biliyordum ama soket hesapta yoktu. sevisin 50-60 liraya tamir yapacağını düşünmüyorum. ithal orjinal apple bataryalar 150 tl apple servisleri 220 tl istiyor değişime. Ben kendim bataryayla soketi 200 tl'ye alabilirken apple aynı işleme 300 400 tl fiyat çekecek. kendi imkanlarımla halletmek istiyorum.

Kendiniz değiştirebilirseniz hiçbir sorun olmaz ama alırken yorumlara bakıp en güvenilirini almakta yarar var ayrıca Apple harici orjinal parça bulma ihtimaliniz çok çok azdır aldığınız ürün %99 yan sanayi olacaktır.(Çıkma parçalar hariç, sıfır ürün adı altında satılanlar için geçerli.)
Sorunu halletiniz mi acaba ?
Sorunu halletiniz mi acaba ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı