iPhone 6S sosyal medya için alınır mı?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
iPhone 7 kullanıyorum aldım daha önce konu açmıştım. Fakat kuzenime 6S düşünüyorum sadece Instagram, WhatsApp için yeterli olur mu? 2 sene idare eder mi? Kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim 6S Plus modelini kullanıyorum, benim için sosyal medyada herhangi bir sıkıntısı yok ancak güncelleme desteğinin kesileceğinin farkında olarak alın. Ben olsam daha ileri modellere yönelirdim artık 6s/6s Plus eskidi maalesef.

iPhone 7 kullanıyorum aldım daha önce konu açmıştım. Fakat kuzenime 6S düşünüyorum sadece Instagram, WhatsApp için yeterli olur mu? 2 sene idare eder mi? Kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Instagram ve Whatsapp için gayet yeterli bir telefon ama 32 veya 64 gb modelini seçmenizi şiddetle öneririm. Yoksa 16gb gerçekten çileden başka bir şey değil. Ha bu arada Clash Royaledir Clash of Clanstır o tarz ufak tefek oyunları da rahatlıkla oynatabilir

Kendim 6S Plus modelini kullanıyorum, benim için sosyal medyada herhangi bir sıkıntısı yok ancak güncelleme desteğinin kesileceğinin farkında olarak alın. Ben olsam daha ileri modellere yönelirdim artık 6s/6s Plus eskidi maalesef.

2 sene idare etsin yeter oyun oynayan bir insan değil zaten Instagram WhatsApp için alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı